Jump to content
php.lv forumi

Vajadzīgs programmētājs :)


Virtuall

Recommended Posts

ja aizmirst stulbo stereotipu, ka ar php vien guestbūku skriptiņus var taisīt

No offence, bet pēc "Latest workiem" jau nekādus citus projektus neredz kā standarta "Par Mums | Kontakti | Viesu grāmata" ...

 

 

p.s. PHP nemērā leako (arī ar visu jauno atmiņas menedžeri utt).. līdz ar to faktiski nekam citam kā īslaicīgu procesu izpildei diemžēl viņu izmantot nevar

Link to comment
Share on other sites

No offence, bet pēc "Latest workiem" jau nekādus citus projektus neredz kā standarta "Par Mums | Kontakti | Viesu grāmata" ...

Nu kādreiz tak tam jāmainās. Sk. "in progress".

p.s. PHP nemērā leako (arī ar visu jauno atmiņas menedžeri utt).. līdz ar to faktiski nekam citam kā īslaicīgu procesu izpildei diemžēl viņu izmantot nevar

Leako, bet nemaz tik šausmīgi nav. Laiku pa laikam var visu dumpot un restartēties, dažas reizes diennaktī. REWAD to jau prot, vajag tikai automatizēt )

Edited by Virtuall
Link to comment
Share on other sites

No offence, bet pēc "Latest workiem" jau nekādus citus projektus neredz kā standarta "Par Mums | Kontakti | Viesu grāmata" ...

p.s. PHP nemērā leako (arī ar visu jauno atmiņas menedžeri utt).. līdz ar to faktiski nekam citam kā īslaicīgu procesu izpildei diemžēl viņu izmantot nevar

 

tieši PHP vai kāds extension? ej nu iz*dibini* (hihi), bet vispār 5.2 man strādā visnotaļ stabili - mēnesis bez restarta toč (vai nu pazūd elektrība, vai biežāk jāpievieno kāds vhosts). varbūt nav tās slodzes? 500`000 - 600`000 hiti dienā.

 

vēl par tiem 300Ls: tik tiešām, cilvēks, kas pārzin (*pārzin*) pieminētās lietas - PHP, SQL, HTML, CSS, JS - nestrādās par 300Ls, bet darbs no mājām uzreiz ir par stundām, savādāk ļoti nekonkrēta samaksas/darbu attiecība.

Link to comment
Share on other sites

tieši PHP vai kāds extension? ej nu iz*dibini* (hihi), bet vispār 5.2 man strādā visnotaļ stabili - mēnesis bez restarta toč (vai nu pazūd elektrība, vai biežāk jāpievieno kāds vhosts). varbūt nav tās slodzes? 500`000 - 600`000 hiti dienā.

Nu to diezgan precīzi var noteikt.. Bet nu tu noteikti darbini apachi (ar prefork) kas faktiski izslēdz jelkādu lielu leakošanu tapēc ka uz katru requestu php piestartējas un "nomirst" .. runa ir par permanentiem procesiem. Bet nu tā cita tēma un saruna..

Link to comment
Share on other sites

v3rb0, pats IDE būs ar REWAD uztaisīts un tai pašā dēmonā arī karāsies. Integrētāk pat nevar iedomāties. Breakpointi, watchi utt būs, kāpēc gan nē

 

kad ar php uztaisīsi _lietojamu_ php ide ar visu debuggeri, tad iemet tepat ziņu, gribu apskatīties - kā!

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau jebkurā darba vietā ir svarīga ne tikai alga, bet arī vadības attieksme un atmosfēra vispār. Savu mūžu man nav vajadzīgs, pirmēram, ka mani kāds natūrā emocionāli terorizē, lai arī maksā lielu piķi.

Vēl jau laiku pa laikam gadās redzēt sludinājumus, kur grib dabūt php/mysql/html/css/js + flash/photoshop utt. pārzinošu cilvēku pa 150-200 ls :D Tobiš vienu, kas gan kodē, gan taisa dizainu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...