Jump to content
php.lv forumi

Login Script!


Cerka

Recommended Posts

Es atradu kaa uzstaiisiit login script bet man ir dazi eror!

 

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\cool\include\database.php on line 207

207 rinda - $this->num_active_users = mysql_numrows($result);

 

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\cool\include\database.php on line 218

218 rinda - $this->num_active_guests = mysql_numrows($result);

 

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\AppServ\www\cool\include\database.php:207) in C:\AppServ\www\cool\include\session.php on line 46

session.php 46 rinda - session_start(); //Tell PHP to start the session !!

 

nekur nevaru atrast risinaajumu!

Link to comment
Share on other sites

Tev kverijs ir kļūdains. Vai arī ir kāda cita mysql kļuda.

pie mysql_query izvadi or die(mysql_error()); Tad redzēsi, ko saka mysql.

 

+ mysql funkcija ir mysql_num_rows, nevis mysql_numrows.

+ labāk izmantot count(*) - 100x forumā pārrunāts.

Link to comment
Share on other sites

+ labāk izmantot count(*) - 100x forumā pārrunāts.

Kaapec ? vai esi redzejis vinja skriptu? Varbuut vinjam vajag gan skaitu gan arii visus datus... Un taadelj jau nav javeic 2 pieprasijumi...

Cerka --> 1 kart novers kljudu pie sesijas iestarteeshanaa ... Tas tieshaam ir Atrunaats forumaa vismaz paris simtu reizju (viena no populaaraakajiem kljuudaam.... )

Link to comment
Share on other sites

vnk sheit ieliec skriptu.. vai arii.. paste.php.lv

 

shitaa man metushi cilveki visadus mysql eroorus... un prasa.. lai pasaka ko tas noziimee.. bet neiespeejami chakareeties ja zin tikai erroru.. bet nezin skriptu.. ko tu tur esi sakjiimikojis...

 

un ja ir warning errors.. bet viss paarehjai straada.. ta funkcijas priekhsaa piedrukaa @

un viss... man taa ir bijis ar sesijaam.. bet warnings nav tas kas traucee.. vinjs vnk iesaka.. ka k-kas nav ka vajag..! :) to visu var nonjemt! :)

Link to comment
Share on other sites

un ja ir warning errors.. bet viss paarehjai straada.. ta funkcijas priekhsaa piedrukaa @ un viss...

Vot tā gan nevajag darīt! Pēc tam ne pats, ne kāds cits nekādā galā netiks ar to samuģīto kodu... Pareizi uzrakstītam skriptam nav jāģenerē k. kādi warningi - ja tādi ir, tā ir potenciāla buga pazīme...

Link to comment
Share on other sites

es jau teicu par paste.php.lv

 

ar tiem zipiem ir bijis taa.. ka atver valjaa zipu.. iekopeejas tmp.. un kompim restart.. nodzeshas gan viss zips.. gan tempi.. :D tas bija laikam taads kas mani tikai pabaidiija.. jo kaitejums pec tam nekads nebija.. :D un antivir ar nebija neko pamaniijis! :D

Link to comment
Share on other sites

Roze --> tev gan apnjeemiba visus *.ZIP pakot valjaa ;)

Es jau to sen nedaru ... Nu to ko kaads iesaka (teiksim apskati sho Login skriptu ....)

Nu tur evolt.org itkā ir puslīdz zināms resurss līdz ar to apņēmība lielāka.. aiz kam ja es saķertu drazu tas būtu iemesls pārdomāt par uz kastes esošo antivīruspergu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...