Jump to content
php.lv forumi

back


stencilz

Recommended Posts

java script::history.goback(-1);

Tikai strādās bez pārlādes..

 

A nafig vispār to pogu.. mūsdienās jau visi izmanto mouse guestures un pašas gudrās peles ar 5 pogām...

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Vel var:

<a href="java script:void(0)" OnClick="history.back()"> Atpaklja</a>

bet vispaar siikaak SHEIT (pirmais kas traapijaas ;) )

Delfins --> iespeeja atgriesties iepriekseejaa lapaa dazreiz Pieder pie Labaa stila ;)

Kautvai Foto galeerijaa, un netikai ....

Ar taam peleem ir taa , ka taadas gudraas peles izmanto tik dazji % no visiem Useriem... Personiigi Es pat nezinu nevienu kass izmantotu taas Gudraas peles .... Parsvaraa visi izmanto 3 pogu + Rullis....

Link to comment
Share on other sites

Nu ir arī backspace uz klaviatūras...

Kāds tur labais stils - vienas un tās pašas N-tās pogas? Ir takš browserim sava "back"

Kur uz klavieres ir Back prieksh Brzdaataajiem? (vismaz Useriem saprotamaa vietaa)

Bradaataajiem protamams ir BACK poga ;)

Un cik reizes nospied ATPAKALJ taustinju uz HTML lapas dienaa?

Mineeshu kadas 2x vismaz !!! Un nesaki ka NEKAD !!!

taakaa USER FRIENDLY .......

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nu uz mobiilajiem jau tiesham vajag to funkciju! :) itkaa jau tur var spiest.. iespeejas > lapas > vesture > atpakalj... k-kaa taa garsh apkart celjs...

 

jaatceraas to.. lai vispar telefons labi sapratiis shaadus skriptojumus!

Link to comment
Share on other sites

man izveelne chupaa telefonam.. :D tas arii fakts! :) man tas atpakalj vnk.. nestraadaa.. tiiraa bauda rakaaties ir tadas majas lapas kaa wap.draugiem.lv :) iiscelju ir.. un var parvietoties..

 

un vel tadam lapam ir jaataisa tada lieta.... kas nav draugiem.lv.. jo piemeram.. draugiem kaads atraksta man vestuli ar neatpaziistamiem fontu simboliem.. never valja nemaz veestules.. pasaka ka nezinams faila formaats! :D (Vnk.. ideja tada.. ja ir tadi simboli kas tradicionalajaa wapaa nav pienjemti.. vnk.. dzeshas ara.. vai cenzee uz [?])

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...