Jump to content
php.lv forumi

T krekli


Grey_Wolf

Recommended Posts

hackerman, pavalkāsi maiku pa 2..4Ls kādu mēnesi, un maiku pa 40Ls kādus 2 gadus - tā otrā būs DAUDZ labākā sāvoklī nekā pirmā.

 

PS: es domāju ka tekstā jābūt kaut kam patrotiskam, piem `Latvian php freak` ... tā lai zin ka savējie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu hello world manuprāt nebūs tas labākais variants. Es atbalstu iepriekš minēto ideju -

<?php
 while( $programming ){
$skill++;
 }
?>

 

Vēl biški piedomāju:

<?php
 if( $programming && $problem ){
header ('Location: php.lv/f')
}else{
//something....
?>

 

p.s. taas beigas nevareeju izdomaat kautcik sakariigas =/

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

pavalkāsi maiku pa 2..4Ls kādu mēnesi, un maiku pa 40Ls kādus 2 gadus - tā otrā būs DAUDZ labākā sāvoklī nekā pirmā.

BIG ERROR !!!

nevienmeer.... man IR maika kas maksaaja 15 LS (bez nekaadas apdrukas) un skaitijaas (SAMIJ KRUTOJ --> viens no "TOP PRINT" modeljiem....) 5 mazgashanas un istaipijaas apkkakliite un ir reklamas kreklinsh (ar apdruku 3,5 LS ) (Starp citu FIDO ;) ) un iet joprojaam....

P.S. Dzirdot vardus TOP PRINT man nelabi paliek...... (nekad dziive sho firmu vairs nepirkshu .... kautgan skaitaas vieni no labaakajiem prieksh apdrukas......)

taa kaa....

Edit: nu vispaar jau paredzeeju kaa shaads Marasms buus... , bet nedomaaju ka tik ilgi...... (domaats par dizainu )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

'Hello world!' tiešām nav slikts variants, varbūt vienīgi labāk būtu:

 

<?='Hello world!';?> (monospace)

 

Short & simple.

Savējie sapratīs, a pārējiem tāpat būs pofig, pat ja visu kreklu sadrukātu ar lieliem PHP

Edited by Exzo
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...