Jump to content
php.lv forumi

Raksta tekstu visu laiku vienā failā


Sasa

Recommended Posts

Kas varētu būt par problēmu tam, ka man visu laiku teksts rakstās vienā un tajā pašā failā kaut gan vajadzētu dažādos.

 

Par pamatu ņemu vienu grāmatu kuru pakārtoju zem bildēm tādejādi dodot iespēju komentēt tās, bet tagad kad es ierakstu kaut ko formā kura ir zem bildes man tas ieraksts parādās viesu grāmatas ierakstos, bet kad iekopēju kadu tekstiņu tajā teksta failā kurš atiecās uz bildi tad viss strādā.

 

Ja tas teksts ierakstītos vajadzīgajā failā tad viss būtu ok, bet tagad tā nav!

Link to comment
Share on other sites

Un ko tu gribi no mums?

Ne jau mums ir pieejams tavs kods, bet gan tev pašam.

 

Skaties savā kodā, kur tu atver failu (fopen?) un izvadi tā faila vārdu, kurā raksti un skaties tālāk - tb kur un kā tas vārds izveidojas.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka var arī nedot kodu. Tā koda būs tik daudz (jo pats nezin kur ir vaina savā kodā), ka slinkums būs skatīties.

 

tagad nevaru izdomāt kā risināt! :(

Es tak jau tev teicu kā risināt - apskaties kurā vietā atver failu rakstīšanai un pārbaudi vai pareizi nosaukumu esi izdomājis.

Link to comment
Share on other sites

Sasa, tev ar mietu vicina, lai tu iedod kodu. Bez koda neviens nevar neko pateikt, kur vaina.

 

tāpat no tā koda būs maza jēga, jo tur grūti orientēties!

 

EDIT:

es pat nezinu kā, būtu ērtāk to kodu iedot, jo tur man viss ir saistīts kopā un es nezinu īsto vietu kur būtu tā kļūda zinu bubu, ka tu man teici, bet man nekādi nesanāk uzzināt kādā failā viņš mēgina visu rakstīt kad es esmu atvēris bildi, (zinu to ka visu laiku raksta base.txt failā, bet tā nevajadzētu!)

 

$base_1='gallery/'.$_GET['viewgal'].'/'.$_GET['viewgal'].'_'.$_GET['viewimg'].'.txt'

 

ceļu līdz failam esmu norādījis tā šādi!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Tad varbūt tas ir tieši iemesls, kāpēc nevari atrast kļūdu!

Satīri kodu - sadali kodu mazākos gabalos (funkcijās/moduļos). Pārbaudi, lai katra funkcija dara savu darbu pareizi - bez kļūdām. Un tā palēnām, pamazām uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

hmm... tiko pārbaudīju nolasīšanu nolasa korekti! tiaki tagad vajadzētu tikt ar pievienošanu galā!

 

PS. ja es visu sarhivēju un uzlieku kat kur neviens jau neņemsies skatīties kur man tur kļūda? vai ne!

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

man nekādi nesanāk uzzināt kādā failā viņš mēgina visu rakstīt kad es esmu atvēris bildi, (zinu to ka visu laiku raksta base.txt failā, bet tā nevajadzētu!)

To ir ļoti viegli uzzināt:

echo $kautkaads_mainiigais_kuraa_ir_celsh_uz_failu;

tb tavā gadījumā izvadi $base_1 un apskaties.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...