Jump to content
php.lv forumi

XHTML + nokia download


ohmygod

Recommended Posts

Gadījās man tikt pie kaudzes ar Nokia spēlītēm kādu laiku atapakaļ. Uz sava telefona uzmetu ar microSD -> SD adapteri caur fočiku (:

Tagad draudzen čīkst, ka viņai arī viņai vajag un ja kkur braucam sēdina man baču.

Kabeļa nav, karte viņai MMC (Nokia 6230i) un to man na, kur iebāzt. Pa bluetooth vai infrared neļauj sūtīt spēles :/

 

Uz ātru roku uzmetu skriptu, kas ļautu caur netu viņai tikt pie tās laimes. Bet ir baigā nelaime. Failu novelk, bet viņš iegūst paplašinājumu txt :/ WTF?

Ar telefoniem nekad neko īpāsi neesmu darījis, tik zinu, ka šādi arī agrāk uz vecā samsung x100 bez problēmām uzmetu sev vajadzīgos failus.

 

un tā notiek gan uz manas 6233, gan draudzenes 6230i. Attēlots tiek uz XHTML, par cik abi telefonu jamo abalsta.

Linki uz failiem veidojas parasti - kājau uz failu. http://domain/game_size/game.jad, jar

 

 

 

Nesapratu, kādā kategorijā bāzt - tamdēļ ir šeit.

Link to comment
Share on other sites

ohmygod: tam serverim, uz kura tu liec tos jad failus, ir pateikts kāds mime/type jāpadod jad failiem? Tam ir jābūt: text/vnd.sun.j2me.app-descriptor. Tas pats arī ar jar failiem (application/java-archive). Ja viņš defaultā pados plain/text, tad arī būs tev tas .txt paplašinājums.

Iekš jar failiem (kas īstenībā ir zip faili) ir META-INF/MANIFEST.MF fails, kuru var izmantot par jad failu, ja tāda nav. Vienīgā atšķirība ir, ka jad failā ir jāpieliek MIDlet-Jar-URL opcija ar urli uz jar failu. KAC pareizi saka - jad failā jābūt linkam uz jar failu.

 

Še te var drusku palasīt par tiem jad/jar failiem: http://developers.sun.com/techtopics/mobil...ycle/#jadsnjars

Link to comment
Share on other sites

ohmygod --> kaapeec liec linku kursh nekur neved?

Ar vienkarshu pasvitroshanu nepietika?

Tas links izveidojās automātiski. Nebiju viņu domājis aktīvu.

 

 

ir man jad faili, kuros ir ceļš uz jar failu.

 

4e4en - tika mēģināts vilkt pa taisno jar - atnāk kā txt.

Domāju, ka tiešām vainīgs būs tas mime-type.

 

 

 

Nu lūk, bija laiks uzmest aci. Ar php padodot mime-type viss darbojas uz ačikipiki.

Thnks Bubu par norādi (:

Edited by ohmygod
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...