Jump to content
php.lv forumi

SIA "Ambernet" Meklē PHP programētāju


wingmanz

Recommended Posts

SIA "AmberNet"

aicina darbā

WEB lapu programmētāju (PHP)

 

Prasības:

iepriekšēja pieredze.

 

Pienākumi:

- jaunu mājas lapu izstrāde;

- nepieciešamas zināšanas html, CSS, PHP, MySQL;

 

Darba veids:

līgumdarbi, iespēja strādāt mājās.

 

 

 

Kā pieteikties?

Pieteikumus ar sūtiet uz e-pastu [email protected] .

 

 

Pieteikumā jānorāda:

- saites uz saviem darbiem;

- darba veids (līgumdarbs vai darbs birojā);

 

 

 

Mājas lapas adrese: http://www.ambernet.lv/

Link to comment
Share on other sites

bubu --> njaa ... Nee standarta 'Symantec' un flashu vinsh parasti neblokjee.... soreiz bija bridinaajums par 'HAIG risk'... Un nemazaakaas noraades ka tas buus flash... tapeec arii neljaavu laist....

taa kaa kautkas jau lapaa neva taakaa vajag.....

P.S. Parasti jau uztaisa arii alternatiivo variantu.... vai vismaz pazinjojumu ... "Blaa blaa blla Jums vajag Flash .... utt "

Link to comment
Share on other sites

nu nav jau tik slikti.. flash ir ok, man patik (un parasti flashaa taisitas lapas man nepatik, jo ir gruti saprast kur tad nu jaaspiezh un kas tad nu notiks vai arii tik smaga animacija, ka sanak slaidshows)

 

vienigi apaksaa "copy 2004-2006" gan dereja updeitot ;)

Link to comment
Share on other sites

Bah.. lūdzu runāt par tēmu, nevis par weblapas izskatu. Kāpēc ikkatreiz topik darba sadaļā visi sāk diskutēt galīgi ne par tēmu?! Turpmākais spams tiks dzēsts (gan šeit, gan arī turpmākajos topikos).

Link to comment
Share on other sites

Nu labi topiks vai offtopiks, bet man ideja nepatīk, jo esmu 99% pārliecināts, ka tā būtu sadaļa, kur visi varētu izlikt žulti. Paskataties paši kā te darba sludinājumos notiek.

 

Un vispār tagad mēs arī taisam nepiedodamu offtopiku :)

 

PS. Es jau tev tikai piesējos par vārda "ergonomika" izmantošanu. :) Ergonomika ir kaut kas cits nekā semantisks un pieejams (accessible) webs.

Link to comment
Share on other sites

turpinot beztēmu ar tādiem maziņiem burtiņiem..

localhero, nu be sāc likt tādus topicus. ja būs 100mitiem tādu topicu, tad ar izveidos jaunu sadaļu. a tā.. neviens jaunu sadaļu netaisīs tik tāpēc, ka kāds cits iedomājies, ka būtu kruti, ja tramvajam būtu propelers uz jumta. taisot katram pa jaunai sadaļai fixi 100mtiem tukšu sadaļu saradīsies un vispār pazudīs jēga no sadaļām.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...