Jump to content
php.lv forumi

Vajadzīgs foruma MySQL damps


GoodSoft

Recommended Posts

Uzģenerēt es pats varu. Bet gribētos, lai būtu daudz dažādu postu, ar attēliem etc.

Nu labi, ja nekam nav, tad būs jaģenerē.

 

P.S. es nedomāju, kā foruma db (es nerunāju par lietotāju datiem) ir kāds noslēpums

Edited by GoodSoft
Link to comment
Share on other sites

P.S. es nedomāju, kā foruma db (es nerunāju par lietotāju datiem) ir kāds noslēpums

 

Tas ir slidens jautājums, ņemot vērā, ka postu dumps var saturēt arī tādas lietas, kā IP adreses, par ko daudzi interneta lietotāji ir visai paranojiski, dzēstos ierakstus, slēpto un administrācijas forumu ierakstus u.t.t. Tad kādam to informāciju būtu jācaurskata un jātīra, kas beigās var sanākt pamatīgs darbs.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir slidens jautājums, ņemot vērā, ka postu dumps var saturēt arī tādas lietas, kā IP adreses, par ko daudzi interneta lietotāji ir visai paranojiski, dzēstos ierakstus, slēpto un administrācijas forumu ierakstus u.t.t. Tad kādam to informāciju būtu jācaurskata un jātīra, kas beigās var sanākt pamatīgs darbs.

 

Labi, mainu jautājumu:

Vajadzīgs kāda foruma postu MySQL tabulas damps

Link to comment
Share on other sites

Diezgan stulba loģika. Ja es saku "mēs", tad mēs točna esam viens cilvēks.

 

IP adreses var izdzēst, tas nifiga nav grūti. Dzēstos postus arī var izdzēst. DELETE ... WHERE ..., nekāds "pamatīgs darbs" tas nav.

Link to comment
Share on other sites

Dzēstos postus arī var izdzēst. DELETE ... WHERE ..., nekāds "pamatīgs darbs" tas nav

Bet .. for($i=0;$i<10000000;$i++) { mysql_query("INSERT ... blabla"); } vai tad "pamatīgs" darbs? Un contents uzreiz gatavs :)

 

Pie kam jautajums savā ziņā ir jautrs jo nav pateikts pat kādam forumam damps.. Invision Powerboard, phpbb vai kādam citam.. Ja ir vienalga tad jau pofig sakopē kaut vai "lorem ipsum" vai delfi ziņas..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...