Jump to content
php.lv forumi

Programmēšana prieka pēc kopā


jb4

Recommended Posts

Izlasīju "PHP skripti" nodaļas aprakstu un tāpēc vaicāju: vai kāds nevēlas kopā kaut ko uzprogrammēt PHP valodā. Tikai objektorientēti. PHP4.3 un/vai PHP5. Nekas komerciāls. Vienkārši pakustināt smadzenes brīvajā laikā. Paprogrammēt tikai tāpēc, ka patīk programmēt vai arī patīk gatavoties programmēt. Ko gribēsim to programmēsim. Un man šodien negribas dzirdēt, ka jūs nekā nemākat un nevarat programmēt, bet drīz iemācīsieties, un man šodien negribas dzirdēt, ka jūs domājat, ka nav nekādas jēgas un ar mani vispār saistīties nav vērts. To man šodien negribas dzirdēt. Man vienkārši reizēm pa naktīm gribas ar kādu kopā paprogrammēt un tagad es šos kādus meklēju. Ceru, ka piedāvājums izklausās pietiekami perverss, lai liekie neatsauktos. Neapvainošos, ja neviens neatsauksies.

Link to comment
Share on other sites

kaadas idejas?

man jau pasham velk uz nekomerciaaliem, interaktiiviem projektiem,kur arii flashu vajadzeetu prast kaa arii lieti nodereetu jebkaadas zinaashanas kas saistiitas ar grafiku un video.

Link to comment
Share on other sites

man gribētos uzprogrammēt robotu, kas dzīvo savu dzīvi internetā. iet uz lapām, lasa tās, komentējas un sagādā lapu īpašniekiem prieku, ka pie viņiem kāds iekomentējies un galvenais par tēmu. ja kāds atbild uz viņa komentāru, tad viņš iet atkal un atkal kaut ko pasaka.

 

meklēšanas robotiņš, kas vairākas dienas kaut ko pacietīgi meklē un atrod. izdomājat uzrakstīt referātu par to un to. pāris nedēļas iepriekš uzrakstiet simt vārdus garu apcerējumu ar atslēgvārdiem un standartfrāzēm, kuras varētu saturēt jūs interesējošs dokuments. robotiņš staigā pa internetu un meklē labus materiālus. pēc pāris dienām vai vairāk dod atbildi. vairākas dienas staigā tāpēc, ka tad maz servera jaudas paņems un netraucēs internetu ar savu meklēšanas gribu. perfekti būtu ja robotiņš mācētu uzdot jautājumu kaut kādā forumā un pēc pāris dienām sagaidīt atbildi un izmantot to savā labā.

 

tad vēl rss fīdu lasītājs, ar kura palīdzību varētu darbināt kaut ko a la bloglines.com

 

tad vēl php skriptu analizētājs tāds kā tas viens, kurš nesen tika kaut kur reklamēts. viņš zīmēja interesantās php skripta vietas īpašā zīmējumā. uzģenerē tādu zīmējumu un tad paskatās kur skripts izskatās nesmuks, tas ir, ar lēniem, atmiņu ņemošiem fragmentiem, kuri fragmenti atkārtojas u.tml.

 

un visbeidzot php skripts, kas raksta php skriptus, kuri raksta php skriptus. satura vadības sistēmu izstrādei.

 

man arī gribās refactorēt un refactorēt savu oopisko rāmi satura vadības sistēmām, bet es negribu iespringt uz pašu satura vadības sistēmu būtību.

 

vēl man gribas kaut kādu skaisto krāsu kombināciju ģenerētāju rakstīt.

 

un vēl man gribas, lai še neatsaucas tie, kas ar visu šo tikai cer iemācīties piekonektēties pie DB un uzrakstīt savu pirmo singleton. priecīgas lieldienas.

Link to comment
Share on other sites

un vēl man gribas, lai še neatsaucas tie, kas ar visu šo tikai cer iemācīties piekonektēties pie DB un uzrakstīt savu pirmo singleton.

Es gribu pirmo singltonu uzprogrammēt, bet nemaz neceru :)

 

Zēni varbūt uztaisat latviešu RSS aggregatoru, kam ir uz Bayesian filtriem (vai kautkā krutāk) veidota kategorizēšanas sistēma. Gan blogiem gan ierakstiem.

 

(sāp gan ja lieto vārdu refaktorēt nezinot vārdu tests :()

Link to comment
Share on other sites

Es lapraat piedaliitos kaadaa nekomerciaalaa projektaa, bet vai lietderiigi ir programmeet to robotu. Mazliet taa kaa izklausaas peec kodera, kursh juutaas ljoti vientulji, ka vajadziigs taads robots.

Es lapraat piedaliitos kaadaa interaktiivaa projektaa.

Ieveerteejiet teiksim www.ehockey.nu. Tur pieregjistreejas, ieguust komantu un tad tik uz speeleem utt. Varbuut versiju, Gribi buut milionaars vai gjeograafijas, vai botaanikas tests vidus skoleeniem. CSDD utt. tie vareetu buut interesantaaki projektinji.

Lai mums izdodas!

Link to comment
Share on other sites

es tieshi nezinu ko jb4 ir iecereejis, bet varbuut var pameegjinaat kaut ko taadu - izdomaajam lietu, ko veidot un sadalam to dazhaados mazos gabalinjos - izdomaajam klases kaadas vajadziigas un funkcijas, kas tajaas nepiecieshamas un tad vareetu katrs izveeleeties, kas kuram labaak patiik un veidot visiem kopistiski...

vareetu izveidot atsevishkju sadalju, kur posteet izveidotaas funkcijas - attieciigi iespeeja taas labot un izteikties, kas tajaas nepareizi vai nepiecieshams..

skjiet, shaadaa variantaa ieguveeji buutu visi - tie, kas to veido, iemaacaas sastraadaaties, iemaacoties rakstiit kodu, ko citi vareetu saprast, attieciigi dokumenteejot visu, gan arii tie, kas neko nesaprot, vareetu maaciities no redzeetaa..

 

taas ir tikai manas domas, ko juus domaajat, taas jau ir juuseejaas...

Link to comment
Share on other sites

Visi interesenti raksta e-pastu uz jaba at inbox punkts lv. Nosūtīšu Jums tad lietotājvārdu un paroli lapai http://esuntu.com/y/, kurā domāju turpināt šo. Cik saprotu, tad vismaz dažiem kaut kāda interese darboties ir. Tiksimies tur.

 

 

Papildinu: izveidoju demo lietotāju ar ierobežotām rīcības iespējām. vienkārši, lai var ievērtēt ar kāda rīka palīdzību notiks darbs.

 

http://esuntu.com/y/

lietotājvārds: demonstracija

parole: demo

Edited by jb4
Link to comment
Share on other sites

Smejmoon, mēs vēl neesam tādi eksperti, lai ņemtos ar CVS. vismaz priekš manis uz Windows tas ir tumša bilde.

Tev ir padomā kāds CVS hostētājs izņemot sourceforge.net?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...