Jump to content
php.lv forumi

Per page posts


Gacha

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu es ieliku pamegginaju persika otro kodu. Nu errori nebija un straadaat tas nestradaja. Ja spiezh uz next pogu tad nekas nenotiek.

 

Apskatijos jb4 koda gabalu un mazliet papetiju un nesapratu paaris lietas

 

$count = 34; //Kas man katru reizi butu jaieraksta cik man ir pavisam kopaa ierakstu?

 

Un kuraa vietaa tur varetu iespraust echo kursh izvada datus?

 

 

Vai arii tas koda gabals bija tikai pats princips, kaa pareizi buutu jatraadaa taam pogaam?

Link to comment
Share on other sites

Tas bija ar domu, ka Tev ir galva uz pleciem :]

Tur Tev bija jāieliek rezultāts tam SQL pieprasījumam, kas nosaka ierakstu skaitu datubāzē.

Link to comment
Share on other sites

Nu es iekopeju persika pedejo lielo postu un izlaboju to ar to

if(!isset($start)) $start = 0;
else $start=$_GET['start'];

Bet raada man tikai 10 postus un nospiezhot next rada tospashus.

 

Pamegginaaju jb4 kodu, bet isti nesanaak.

 

Nav ne jausmas ko tagad dariit. Gan paaugshos sapratiishu :D

Link to comment
Share on other sites

Tu domaa MySQL? Ja jau tur butu problemas tad jau vinjsh neraditu nekaadus rezultatus. Man vinjsh uzraada rezultatus normali. Bet ja nospiezh next tad uzrada tos pashus 10, kas jau bija.

Link to comment
Share on other sites

Izdevaas! Tu man teici, ka vajag samainiit uz

if(!isset($start)) $start = 0;
else $start=$_GET['start'];

Bet es apskatijos uz sho un padomaju, kaa taa pirmaa rindinja var zinaat, kas ir start, ja start ir nodefineets pec tam. Tapeec es to otro rindinju uzliku pirms taa

if(!isset($start)) $start = 0;

un tagad straadaa. Tev stradaja, tapeec, ka tas globals tev ir iesleegs. A kur to var iesleegt? Un kada atshkjiriba?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

To glabalu var ieslegt viena no konfig failiem, gluzi neetceros kura. Vai nu Apache servera konfiga vai php.ini. Bet es tev neieteiktu to darit, jo tas nav veseligi drosibai. Man vins ir ieslegts, jo tad es vel nezinaju, ka ta tas ir, bet lappuse jau bija uztaisita. :) Kad sanemsos, tad es ari izslegsu to globalu un partaisisu lapu! :D

Link to comment
Share on other sites

Gacha, lai ielasītu GET pieprasījuma mainīgos (tos, kas ir URLī ar ? un & un = atzīmēti: lapa.com/index.php?lapa=3&maja=23&iela=kalnu ...), pie tiem jāvēršas kā pie $_GET[] vai $_REQUEST[] masīva elementiem:

 

if ( !isset($_REQUEST['mainigais']) ) {

$_REQUEST['mainigais'] = '';

}

 

un tad droši var izmantot $_REQUEST['mainigais'];

 

Kad raksti "if" zarus, tad vienmēr lieto { un }

Pretējā gadījumā vēlāk būs pašam grūti saprast kas kur sākas un kas kur beidzas.

Link to comment
Share on other sites

Nu es meginaju tos linkus partaisiit, taa kaa tavaa scriptinjaa |1|2|3|4| utt. Bet man nesanaca, vinjsh man errorus araa nemeta, bet vienkaarshi neraadija tos |1|2|3|4|. Nu pagaidaam man to nemaz nevajaga, vajadzees tad kad veidoshu mazinju foruminju vai viesu gramatu. Prieksh zinjaam pietiek ar next pogu :) Bet tagad jasaak taisiit vai mekleet member area, ar kukijiem un 3 leveliem.

Link to comment
Share on other sites

Bet ir veel viena lieta saistiita ar datuma izvadi. Tad kad stradaju ar flat failiem, tur ar datumu bija savaadaak. Te cik saprotu mysql kaut kaa to paarveido. Es skatiijos php manuali un veel dazhaas vietaas, bet tur bija tikai piemeeri, kaa uztaisiit, taa kaa amerikaa un citaas zemees pienjemts, bet man vajag tā kā Latvijā - datums.men.gads/laiks

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag iemācīties programmēt, Gacha. Un elementāru sintaksi vajag iemācīties arī. Šajā forumā neviens programmēt vēl nav iemācījies un neiemācīsies arī nākotnē.

 

datumu dabūsi ar: date("d.m.Y/H:i",$laiks);

 

$laiks - laiks sekundēs kopš 1970. gada 1. janvāra pulksten 03:00. saukts par UNIX timestamp. Tas ko var dabūt ar funkciju time(), strtotime() un mktime() palīdzību. Ja tev vajag šādi noformēt pašreizējo laiku, tad raksti:

 

echo date("d.m.Y/H:i");

 

Visas php funkcijas var apskatīt rūpīgak PHP manuālī pēc adreses php.lv/funcijas_nosaukums, piemēram: http://php.lv/time http://php.lv/strtotime http://php.lv/date utt.

 

Varbūt Tev vajag PHP+MySQL privātstundas? Ja interesē tad 4Ls/2h un raksti uz e-pastu jaba at inbox lv.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...