Jump to content
php.lv forumi

Palīdziet reģistrēt domenu


vabole

Recommended Posts

Savajadzējās piereģistrēt, domāju, ka būs jānorāda kaut kāda viena IP, bet še tev, zonas deleģēšana astoņi ieraksti, hosta reģistrācija seši, nu, un, pasta serveris ... :shocked: Cik saprotu, viss nemaz nav jāaizpilda, vai ir? Ku man jāraksta galvenā hostinga servera IP utml? Varbūt, ja nav slinkums, varat paskaisrot smalkāk ...

Link to comment
Share on other sites

baac ... iemaacies tachu lasiit !!!

tur tachu skaidri un gaishi rakstiits ka NAV JAIZPILDA OBLIGATI !!!!

kad zinasi kur un kaa hostesi tad paludz lai hosta uzturetaajs paregistree to uz serveri....

tev jaizpilda tikai:

domena nosaukums !!!

Vards Uzvards (organizacija)

Adrese

Personas kods (reg NR)

e-mails

tel nr

kaadaa formataa velies sanjemt rekjinu...

----

2 daljaa kas buus persona kas veiks TEHNISKO 'apkalposanu' .. respektiivi kas njemsies ar domena parliksanu uz citu IP utt...

so dalju peec tam var nomainiit....

--------

viss !

pee paris minutem sanjemsi e-mailu...

kur viss buus rakstiits....

-----------------

P.S. ja pats nemaki aispildiit formu tad samaksaa kadai firmai 10 LS un vinji to izdaris tavaa vietaa :D

 

edit: doties pie vinjiem registret domenu ir bezjedziigi .... tev noraadiis uz kompi kur atverta vinju lapa un paluugs aispildiit TO pashu formu ;)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nē, paldies. Es labāk ieeju php.lv/f un pajautāju kādam, kas nav tik alkatīgs, sataupot 10LS vel vienam .com domenam :D Pēc ilgām mocībām it kā tiku galā. Vienīgais es te tā funktierēju, ka .lv domena uzturētājiem vajadzētu parūpēties par to, lai es uzzinu visu vajadzīgo informāciju. Tā informācija kas tur ir, ir skopa. Nu, jā, bet kas viņiem - tāpat nav konkurence ...

Link to comment
Share on other sites

Nē, paldies. Es labāk ieeju php.lv/f un pajautāju kādam, kas nav tik alkatīgs, sataupot 10LS vel vienam .com domenam :D Pēc ilgām mocībām it kā tiku galā. Vienīgais es te tā funktierēju, ka .lv domena uzturētājiem vajadzētu parūpēties par to, lai es uzzinu visu vajadzīgo informāciju. Tā informācija kas tur ir, ir skopa. Nu, jā, bet kas viņiem - tāpat nav konkurence ...

Nu tu runā muļķības..

Nic.lv lapā viss pietiekami skaidri un gari ir aprakstīts un nekā skopa tur nav.

 

Ja cilvēks nezin kas ir DNS serveris kas ir IP kas ir Zonas deliģēšana utt, tad vajag šādus darbus uzticēt cilvēkiem kas ar to nodarbojas (tam pašam hostinga kantorim kautvai). Jo pretēji tikpat labi ar var raudāt kapēc auto nenāk līdzi motora izjaukšanas un salikšanas instrukcija..

 

Tas ka nav konkurences ir pašu latviešu problēma vai neuzņēmība, jo ja tev ir pietiekoši tehniskie resursi tad arī tu vari pieteikties un būt .lv top-level domēnu uzturētājs.

Link to comment
Share on other sites

Offtopiks..

bet manuprāt faktiski saistoši ir tikai ICANN/IANA noteikumi (lai arī tie ccTLDs aprobežojas ar norādi uz katras valsts pašas noteiktajiem) un nodeva viņiem, ko savukārt atkal apstrīd šāda organizācija https://www.centr.org/ :)

 

Un teiksim pastāvot uz Konkurences likumu ganjau var iet kaut kur sūdzēties.. bet tas nu tā

 

 

Update: BH neforši dzēst savus postus.. :)

Link to comment
Share on other sites

Iemācies rakstīt sakarīgus postus, nevis katrā otrajā lamā visus par korumpantiem un zagļiem. Tad arī neko nedzēsīšu. Kuram tavs bezjēdzīgais spams ne par tēmu vajadzīgs visos topikos pēc kārtas?

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tie tur Tev maksā man ir skaidrs. Man gan viņi ir mēģinājuši tikai atņemt.

Un ieraksts bija par tēmu, jo es ar tiem tur esmu tiesājies un tos mūļus patiesi vaigā lūkojis.

Tie tur ir korumpanti.

Turpini saņemt dāvanas.

Link to comment
Share on other sites

Un man ir skaidrs (droši vien tāpat kā vairumam citu), ka tev ar domāšanu drusku kautkas nav kārtībā.

Pastāsti, lūdzu, kāds sakars ir kautkādiem "tiem tur" ar šo php.lv/f forumu un tavis spamošanu tajā? Tēma šajā topikā bija par domēna reģistrēšanu, nevis "tiem tur", ja nepamanīji.

Ja tev kas nepatīk ar "tiem tur", tad ej un runā ar viņiem, nevis savu sāpi stāsti šajā forumā. Kuram tas šeit ir vajadazīgs! Varbūt tu labāk iederētos sirups.lv apmeklētāju rindās?

Tādā pašā garā turpinot, neko labu šeit negaidi.

Un ja tev ir kautkas personīgi pret mani, tad lūdzu raksti PM/meilu.

Tavis bezjēdzīgos komentus arī turpmāk dzēsīšu bez vilcināšanās.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...