Jump to content
php.lv forumi

Meklē WEB + Oracle programmētāju


zzin32

Recommended Posts

Tātad tu beidzot atzīsti, ka dārgi darbinieki tomēr ir, tie ir pavisam reāli un viņi saņem savām spējām atbilstošu algu? Tb pēc tavis uzrakstītā - lai saņemtu lielu algu, vajag būt gan izglītībai, gan pieredzei.

 

Vai tu visā nopietnībā tici tam, kas sludinājumos rakstīts? Parasti taču tur tāds bullšits rakstīts... draudzīgs kolektīvs, lielas izaugsmes iespējas, blah blah.. Neviens taču nerakstīts sliktas lietas sludinājumā ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bet, kad aizej uz interviju, redzi - ir draudzīgs kolektīvs vai nē!

 

Teiksim, man ir bail no krieviem vai no tā, ka priekšniece ir sieviete - ar sievietēm ir ļoti īpatnēji, kaut kas nepatiks, atvilks pusi no algas!

Link to comment
Share on other sites

Diezvai no vienas intervijas var redzet, ir draudzigs vai nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest Zigis
Diezvai no vienas intervijas var redzet, ir draudzigs vai nav.

 

Vai tikai vārdā "diezvai" nav iezagusies pareizrakstības kļūme?

 

(Tas tā, lai uzturētu šo nemirstīgo topiku dzīvu :)

Link to comment
Share on other sites

skatos izgliitiba tiek te pieliidzinaata padariitam darbam.

esmu vien no tiem, kas izgliitiibai uzlicis miiksto, jo neuzskatu to kaa darba pienaakumu, bet cereeju no taas kaut ko ieguut, jo galu galaa es par to maksaaju. un ja man veel par padariito darbu jaaiegulda savi liidzeklji.

nezinu kaa tagad ar izgliitibas liimeni latvijaa, bet ir aizdomas, ka ar katru gadu pasliktinaas. ir pie mums straadaajushi LU studenti, kuri pamanaas uzrakstiit ciklu for(i=0;i<1;i++) un pie tam pierakstiit bezjeedziigus komentaarus klaat, tad man ir aizdomas, ka es kaa autodidakts neesmu sliktaaks par izgliitotajiem.

Link to comment
Share on other sites

runa neiet konkreeti par programmeeshanu, lai gan rtu mums bija eksaamenaa jaaraksta C kods uz papiira.

tomeer vairaak mani saap, ka izveeloties izveeloties programmu nekas nemainaas vai tu izveelies kjiimijas novirzienu, fizikas, vai datorzinaatnju.

nav informaacijas par lekcijaam - lektors var mieriigi neatnaakt uz lekcijaam vai lekcijas novadiit citaa auditorijaa par to nepazinjojjot. dekanaataa arii neviens neko nezin. visiem viss ir vienalga. katraa kabinetaa ir savs akkounts. utt.

lai ieguutu izgliitiibu paraleeli straadaat ir ljoti sarezjgjiiti. izgliitoties var tikai izredzeetie.

 

tajaa pashaa laikaa to pashu varu apguut arii lasot informaaciju internetaa un graamataas, konsuleteeties forumos un chatos. pamainiities ar informaaciju ar citiem zinaataajiem.

Link to comment
Share on other sites

Teiksim, man ir bail no krieviem vai no tā, ka priekšniece ir sieviete - ar sievietēm ir ļoti īpatnēji, kaut kas nepatiks, atvilks pusi no algas!
Tas, ka bērnībā nedraudzējies ar pagalma puikām un ka nepatīc sievietēm, jau nav citu problēma. (;
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...