Jump to content
php.lv forumi

Meklē WEB + Oracle programmētāju


zzin32

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Welcome back, Robi!

 

Par "augstāko izglītību IT nozarē". Man ir daži paziņas, kuriem ir 7+ gadu darba pieredze IT, pēdējie pāris gadi no tiem LIELAJĀS Latvijas IT firmās, ir (pagaidām) nepabeigts maģistra grāds biznesa vadībā, kur apgūti tādi ar IT "nesaistīti" priekšmeti kā IT projektu vadība (pasniedza bijušais IBM projektu menedžeris, starp citu), utt. utjpr. Bet ja pieiet formāli - cilvēks neder darba sludinājumam.

Link to comment
Share on other sites

P.S.

 

Nu algām vajadzētu būt vienkārši konkurētspējīgām! 1000 Ls ir konkurētspējīga alga, bet tie nav griesti.

 

Bet ja man atsūta pēc piedāvajuma, ka es prasu 600 Ls mēnesī uz rokas, atsūta man sekojošu tekstu:

 

"Paldies, bet Jūsu norādīto mēnešalgu nevarēsim nodrošināt!"

 

Nu ko tad tādiem nabagiem, bet gribošiem uzņēmējiem varam ieteikt? Vai nu lai taisa paši, vai lai meklē kadrus eksotiskās zemēs! :)

Link to comment
Share on other sites

"Paldies, bet Jūsu norādīto mēnešalgu nevarēsim nodrošināt!"

 

par šo vakanci atsūtīja tādu atbildi? jebšu šoks par atteikumu tik liels, ka spamojam pie pirmā sludinājuma ko ieraugam ;)

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Sludinājums joprojām ir aktīvs. Arī cv.lv ir redzams, ka tas ik pa laikam atjaunojās. Priekšniecība noņēma summu no sludinājuma teksta, kaut arī tie joprojām ir tie paši 1000Ls brutto.

Summas nenorādīšana izraisīja tikai jau iepriekš paredzēto,- vispār gandrīz neviens nepiesakās (tos divus neskaitīsim - viens nepavilka elementāru testu, bet otrs atsūtīja pieteikumu ar prasību maksāt vismaz 900Ls uz rokām, turklāt pats bija bez jebkādām Oracle zināšanām).

Link to comment
Share on other sites

Welcome back Robi!

 

1000 Ls alga nav slikta! Diemžēl tā prasība par augstāko izglītību ir nevietā!

Nezinu, kur tu tādus sludinājumus izroc, bet man pēdējo divu darba vietu darba intervijās, kurās esmu bijis (tai skaitā patreizējā darba vieta), augstākā izglītība nav bijusi vajadzīga, t.i. man tādas nav, un ar tādu atbildi ir pieticis kaut arī sludinājumā ir bijis teikts, ka tā ir nepieciešamā prasība. Tāpēc jau nevajag e-pastus sūtīt, bet gan iet aprunāties, tad darba devējs spēs vairāk novērtēt kādas ir tavas zināšanas un cik par tām maksāt.

 

Pats zinu, ka IT bakalaurprogrammas 3. kursi savā starpā sarunājas - "mums tagad būs uzdevums uz HTML!", otrs atbild - "HTML? Es neko nezinu no HTML!"

Domā tak ar galvu, ja uzņēmumā vajag speciālistu, nevajag izvirzīt reālitātei nesamērīgas prasības!

Kāpēc IT speciālistam jāzin HTML? Man darbā diezgan labi un spēcīgi C++ programmētāji no HTML zin gandrīz nemaz, lai neteiktu, ka vispār nezin.

Link to comment
Share on other sites

Robi,

tāds interesants jautājums radās - Kāda ir Tava izglītība?

Šādi par izglītību, cik nācies sastapt, runā cilvēki, kuriem tās nav ;)

 

Protams, tas nav vienīgais kvalitātes rādītājs, tomēr - izglītība uzlabo dažas cilvēka kvalitātes, un te es nedomāju zināšanas kādā konkrētā programmēšanas valodā.

Link to comment
Share on other sites

Nez kā tad izdzīvo tie cilvēki, kas sanjem 200-300 latu algu ? Nomiruši tak nav.
Veci, bezkājaini invalīdi ar vienu aci arī nav nomiruši.

 

tomēr - izglītība uzlabo dažas cilvēka kvalitātes, un te es nedomāju zināšanas kādā konkrētā programmēšanas valodā.
Nevar nepiekrist - jo ilgāk mācies, jo vairāk tas zajebal, jo labāk apgūsti, kā izšmaukt ar nekā nedarīšanu.
Link to comment
Share on other sites

Vajag mācīties to, kas patīk, lai gan sava taisnība tur ir ;)

 

Kā saka viens gudrs pasniedzējs - katram cilvēkam jābūt saprātīgi slinkam. Un kāpēc mocīties praksē ar jautājumiem, kurus universitātē izstāsta lektors?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...