Jump to content
php.lv forumi

Meklē WEB + Oracle programmētāju


zzin32

Recommended Posts

vot par valsts iestādēm grūti kaut ko teikt (strādāju privātā uzņēmumā), tur OpenSource laikam nav īpaši populārs...

 

Mums neviens neuzspiež konkrētus darba līdzekļus, bet PHP bija gana ērts web izstrādei.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viens no iemesliem varētu būt CSDD nu nekādīgi nav webprojektu uzņēmums..

Iet tur strādāt kā PHP programmētājam varētu nākt kopā komplektā ar varbūtību ka pēcāk nāksies pierādīt kaut kam (kādiem finansistiem utt) vai šāda štata vieta ir nepieciešama un kapēc tad nevar outsorcēt konkrēto uzdevumu veikšanai kādu ārējo resursu.

 

Otrs iemesls visi programmētāji, kas atbilst konkrētajām prasībām, lielākoties ir gaužām slinki (spriežu pēc sevis un dažām savām paziņām). Proti ja algas apmērs nepieaug vismaz 2x tad īsti nav vērts migrēt uz citu darbavietu un sākt visas iestrādes no gala. Pie kam lielākoties ir piesaistīti visādām core-sistēmām kas diemžēl vai par laimi bez viņiem vienkārši nobruktu :)

Link to comment
Share on other sites

Viens no iemesliem varētu būt CSDD nu nekādīgi nav webprojektu uzņēmums..

Iet tur strādāt kā PHP programmētājam varētu nākt kopā komplektā ar varbūtību ka pēcāk nāksies pierādīt kaut kam (kādiem finansistiem utt) vai šāda štata vieta ir nepieciešama un kapēc tad nevar outsorcēt konkrēto uzdevumu veikšanai kādu ārējo resursu.

 

Webprojektu uzņēmumā protams tev būtu piešķirts izcili godpilnais nosaukums "PHP programmētājs" ar varbūtību, ka kāpjot pa karjeras kāpnēm tu kļūtu par "Web izstrādātāju grupas vadītāju" vai pat "Projektu pārvaldnieku" un varētu strādāt arī naktīs :)

 

CSDD būs "necilais" nosaukums "IT speciālists", un pierādīt arī neko nevajadzēs, jo programmu izstrādes ziņā CSDD nu jau vairāk kā 10 gadus nav piesūcies neviens outsorcis.

Link to comment
Share on other sites

vot šitas gan man besī ārā (ne ar IT saistītos uzņēmumos) ... IT speciālists - tas manā izpratnē ir tā pat kā nosaukt kādu par ārstu; a kās pa ārstu - ginekologs vai zobārsts, tas jau nevienu nekutina. Plus vēl tas automātiksi nozīmē, ka Tev ir jāzin viss un jebkuram būs iemesls (arī blondajau sekretārītei) tev uzmakties ar stulbiem jātajumiem kā piemēram par to, ka viņu nesaprot kompis. Vismaz par Programmētāju varētu nosaukt.

 

P.S. Kāpēc viss ir jābāž vienā maisā? 1000 Ls - nav slikta naudiņa, kāpēc nevarētu to sadalīt pa 500Ls kādam WEB māsteram un otru pusi Oracle spečukam?

Link to comment
Share on other sites

.. un varētu strādāt arī naktīs

 

Vai tad mērķis ir karjeras kāpnes? Mērķis ir nestrādāt vispār un saņemt kāpostu tāpat (vismaz man tā šķiet) :)

 

p.s. saņemt atalgojumu pēc darbavietas nosaukuma ir kaut kā drausmīgi korporatīvi (es strādāju tādā vienā uzņēmumā un mēs laužam šos stereotipus uz nebēdu - proti arī "sētnieks" var saņemt kilolatus) un neinteresanti :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kāpēc viss ir jābāž vienā maisā? 1000 Ls - nav slikta naudiņa, kāpēc nevarētu to sadalīt pa 500Ls kādam WEB māsteram un otru pusi Oracle spečukam?

 

ja pa 1000 nevar atrast, tad pa 500 un divus (it sevišķi oraclisti) varēs atrast :)

Link to comment
Share on other sites

vot šitas gan man besī ārā (ne ar IT saistītos uzņēmumos) ... IT speciālists - tas manā izpratnē ir tā pat kā nosaukt kādu par ārstu; a kās pa ārstu - ginekologs vai zobārsts, tas jau nevienu nekutina. Plus vēl tas automātiksi nozīmē, ka Tev ir jāzin viss un jebkuram būs iemesls (arī blondajau sekretārītei) tev uzmakties ar stulbiem jātajumiem kā piemēram par to, ka viņu nesaprot kompis. Vismaz par Programmētāju varētu nosaukt.

 

P.S. Kāpēc viss ir jābāž vienā maisā? 1000 Ls - nav slikta naudiņa, kāpēc nevarētu to sadalīt pa 500Ls kādam WEB māsteram un otru pusi Oracle spečukam?

 

 

Valsts uzņēmumos ir citādi amati, vai galvenais ir nosaukums? Kau arī izrādās es kļūdos, darba līgumā tiešām raksta "programmētājs".

 

1000Ls uz papīra jau tā nav sevišķi daudz ... zemu gan jūs vērtējat savu profesiju.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad mērķis ir karjeras kāpnes? Mērķis ir nestrādāt vispār un saņemt kāpostu tāpat (vismaz man tā šķiet) :)

 

p.s. saņemt atalgojumu pēc darbavietas nosaukuma ir kaut kā drausmīgi korporatīvi (es strādāju tādā vienā uzņēmumā un mēs laužam šos stereotipus uz nebēdu - proti arī "sētnieks" var saņemt kilolatus) un neinteresanti :)

 

Vēl vajag sajūtu, ka esi kaut kam nepieciešams. Bet nu tas individuāli.

Link to comment
Share on other sites

ja pa 1000 nevar atrast, tad pa 500 un divus (it sevišķi oraclisti) varēs atrast :)

 

neatradīs arī, ja meklēs "visu vienā", bet visādi jau var gadīties! PHP'istu (rasētājus es nesaucu par rasistiem) pa 500 Ls jau nu toč var atrast!

Link to comment
Share on other sites

Analgīns parādi kur :)

Skript kiddie līmenī jā, bet līdzko vajaga kko nopietnāku, tad nevar atrast. Tikai atnāk un paprasa baiso ciparu, bet zināšanas līdz tam ciparam un ātrums tālu.

Tas no personīgās pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Paulinjsh -->

ko biji domaajis ar Skript kiddie līmenī ?

Un kas ir kautkas nopietnaaks?

Un cik ir Baisais Cipars? 500LS uz rokas?

Ja gadu atpakalj bija vismaz 400LS tad tagad 500LS ir nu taa kaa ir :(

Protams ja dziivo viens un pie vecakiem/kojaas tad tas ir daudz, bet ja jaaiiree dziivoklis , + ir berns tad tas ir tikai izdzivoshanas minimums...

125LS nedelja ja no tiem 7Ls (minimali) aiziet transportam ~~ 14 Lai darbaa paeestu...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...