Jump to content
php.lv forumi

Meklē WEB + Oracle programmētāju


zzin32

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai kāds negribētu pakomentēt, kāpēc tomēr ir tik maz atsauksmju?

Vakances apraksts varbūt tomēr nav nemaz tik slikts, ir ievērotas piedāvājuma veidošanas prasības, un tomēr joprojām ir tikai daži atsūtīti CV.

 

Nav izglītības? Bet vismaz bakalaurs taču ir? Saprotams, ka uz maģistru velti cerēt. Saprotams, ka ir daudzas izstrādes vides, kurās, atvainojos, var strādāt pat sētnieks. Bet tādēļ daudzi izstrādāti produkti arī izskatās, kā sētnieku ražoti. Tomēr, ja cilvēks nav bijis spējīgs iegūt pat bakalauru, tas visticamāk liecina tikai par neatlaidības vai spēju trūkumu.

 

Vai alga par mazu? Bet tas ir sākums, un sākumā pat no guru (kas sevi par tādu uzskata) svešā vietā atdeves ir pārāk maz. Protams, tie kas uzņēmumā strādā jau ilgi, saņem daudz vairāk.

 

Nav pieredzes projektu veidošanā - kaut ko lielāku par puķu kioska web sistēmu taču esat taisījis :)

 

Par spēju strādāt patstāvīgi un analītiķa spējām - vai tiešām nav intereses pašiem visu izplānot un realizēt tā, kā uzskatiet par vajadzīgu? Turklāt vēl tāda nianse, ka jebkāda dokumentēšana būs pēdējā vietā.

 

CSDD ir reģistrs - ar ceļu satiksmes lietām, piemēram, satiksmes organizēšanu, tam nav nekāda sakara.

Te ir tipiska datu bāze ar uzņēmuma datu apstrādes aplikācijām un ārējo klientu web aplikācijām, kuru skaits tikai pieaug.

Link to comment
Share on other sites

* pabeigta augstākā izglītība IT jomā

* pieredze lielu projektu izstrādē

* labas analītiķa spējas

* spēja strādāt patstāvīgi

* programmēšanas valodas: Oracle PL/SQL; Web aplikāciju izstrādes līdzekļi (vēlams PHP, bet var būt arī cits)

* iniciatīva, neatlaidība, godīgums

 

Domāju, ka šeit tādi cilvēki, kas tiešām atbilstu šādām prasībām, vienkārši neapgrozas ;).

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

" * pieredze lielu projektu izstrādē" un "kaut ko lielāku par puķu kioska web sistēmu taču esat taisījis :)" īsti nelīmējas kopā.

otra lieta: 1000Ls liek domāt par ļoti lielu atbildību utt, bet šājā forumā vairākums ir pilnīgu iesācēju vai arī ducis ar tādiem, kas jau visticamāk ir noenkurojušies un diez vai gribēs meklēt ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

* Vai kāds negribētu pakomentēt, kāpēc tomēr ir tik maz atsauksmju?

Domāju, ka tāpēc, ka šeit lielumlielais variums ir pamatīgi php iesācēji. Ja pats pasēdētu šajā forumā pāris dienas un palasītu jaunākos topikus, tad visu skaidri redzētu.

 

Ja personīgi, par mani, tad - ir jau atrasts labs darbs, kas patīk, un mainīt netaisos.

 

* Nav izglītības?

Nav. Un ja godīgi, tad neesmu izjutis vajadzību no tāda papīra.

 

* Nav pieredzes projektu veidošanā - kaut ko lielāku par puķu kioska web sistēmu taču esat taisījis :) ... Par spēju strādāt patstāvīgi un analītiķa spējām - vai tiešām nav intereses pašiem visu izplānot un realizēt tā, kā uzskatiet par vajadzīgu?

Tieši tā - nav intereses. It īpaši plānošana pie lielākiem projektiem. Pamatīga ķēpa. Tas nav manā gaumē. Mani vairāk saista zema līmeņa koda rakstīšana, nekā augsta līmeņa koda plānošana.

 

Piebilde pie Kristabz teiktā: un tos, kuriem ir tā pieredze ar darbu pie lieliem projektiem, tos firmas vadība (ja tā domā ar galvu) ļoti nelabprāt tā vienkārši laistu projām.

Link to comment
Share on other sites

nu es piem. emsu strādājis pie lieliem projektiem priekš WEB, bet... jau pašā topica nosaukumā ir kodolīgi pateikts - "WEB + Oracle". Ja ar web parasti saprot PHP, MySQL, CSS, JavaScript (nu moš kaut kur PostgreSQL iekš datu bāzēm), tad Oracle jau ir eksotika. Cik es pazīstu programmētājus, tad ir vai nu uz Oracle vai WEB.

 

Edit: nu jā, lielākos kantoros pat tas WEb dalās: ir HTML koderi un PHP koderi.

Edited by Analgiins
Link to comment
Share on other sites

" * pieredze lielu projektu izstrādē" un "kaut ko lielāku par puķu kioska web sistēmu taču esat taisījis :)" īsti nelīmējas kopā.

otra lieta: 1000Ls liek domāt par ļoti lielu atbildību utt, bet šājā forumā vairākums ir pilnīgu iesācēju vai arī ducis ar tādiem, kas jau visticamāk ir noenkurojušies un diez vai gribēs meklēt ko jaunu.

 

Nu jā, pareizāk būtu rakstīt - kaut ko lielāku par maziem projektiem.

Par maksu - tā nemaz vairs nav tik liela - tas ir sākotnējā maksa.

Par to atbildību - izveidojot projektu, viņš paliek tavā uzraudzībā un tā ir tava atbildība. Ja viss iet un nav kādu citu steidzamu darbu - vari kaut gulēt darbā vietā. Parasti tomēr jau vienmēr ir ko darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Reti kurš ir darbojies ar Oracle, pat priekš Latvijas mēroga lieliem projektiem praktiski neviens nedarbojas uz Oracle. Un php izstrādātājiem, lai cik lielus projektus veidojuši, tad nu arī nav tās pieredzes.

 

Neviens jau arī neprasa Oracle-guru programmētājus vai Oracle adminu. Tomēr tas ir obligāts noteikums, valsts iestādes ar sīkajām MySQL nekrāmējas - nav vajadzīgo iespēju.

Link to comment
Share on other sites

 

* Nav izglītības?

Nav. Un ja godīgi, tad neesmu izjutis vajadzību no tāda papīra.

 

* Nav pieredzes projektu veidošanā - kaut ko lielāku par puķu kioska web sistēmu taču esat taisījis :) ... Par spēju strādāt patstāvīgi un analītiķa spējām - vai tiešām nav intereses pašiem visu izplānot un realizēt tā, kā uzskatiet par vajadzīgu?

Tieši tā - nav intereses. It īpaši plānošana pie lielākiem projektiem. Pamatīga ķēpa. Tas nav manā gaumē. Mani vairāk saista zema līmeņa koda rakstīšana, nekā augsta līmeņa koda plānošana.

 

Piebilde pie Kristabz teiktā: un tos, kuriem ir tā pieredze ar darbu pie lieliem projektiem, tos firmas vadība (ja tā domā ar galvu) ļoti nelabprāt tā vienkārši laistu projām.

 

Protams, atzīstu - ir labi koderi bez visādiem papīriem, bet uz kaut ko lielāku viņi vienkārši nevelk. Ir izņēmumi :), ticu ka tu esi no tiem.

Bet tomēr ir lielāks risks iekrist paņemot izstrādātāju bez izglītības, tādēļ izglītība ir obligāts noteikums.

 

Kodēšana ar laiku apnīk. 25 gados arī man tas likās interesanti, pēc 10 gadiem tā ir nenormāla rutīna un tādēļ labāk laikus par to padomāt.

Link to comment
Share on other sites

nu es piem. emsu strādājis pie lieliem projektiem priekš WEB, bet... jau pašā topica nosaukumā ir kodolīgi pateikts - "WEB + Oracle". Ja ar web parasti saprot PHP, MySQL, CSS, JavaScript (nu moš kaut kur PostgreSQL iekš datu bāzēm), tad Oracle jau ir eksotika. Cik es pazīstu programmētājus, tad ir vai nu uz Oracle vai WEB.

 

Edit: nu jā, lielākos kantoros pat tas WEb dalās: ir HTML koderi un PHP koderi.

 

Valsts iestādes pārsvarā ar retiem izņēmumiem strādā ar Oracle. Nedomāju, ka PHP + Oracle ir tik liela eksotika, daudzi mani paziņas ir strādājuši ar Oracle, bet PHP arī nav obligāts nosacījums, var būt kaut kas cits.

Daudzi drīzāk vienkārši ir specializējušies, piemēram strādā tikai par web koderiem, bet visu datu bāzes daļu viņiem pasniedz DB arhitekts, vai arī otrādi.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...