Jump to content
php.lv forumi

php engine


Gacha

Recommended Posts

Nu labi es tos buferus likshu mieraa :rolleyes: .

bet man liekas, ka taa ideja par to <? include ("$lapa"); ?> buutu laba.

Vai tad tas ir jataisa ar taam klaseem? Vai nevar kaut kaa tos $lapa nodefineet ar kaut kaadiem ID

 

Shis man atvieglotu dziivi, tad es uztaisiitu tikai lapas dizainu un parejaas lapas buutu tikai informacija kuru varetu inkluudot.

Tiko ka uztaisitu jaunu lapu tad to tik ierakstiitu config.php :lol:

 

Kad aizieshu maajaas, tad megginaashu uztaisiit to config.php bet diez vai sanaaks, jo ar pirmo reizi php man nekas veel nav sanaacis.

Link to comment
Share on other sites

:D Mega milziigs paldies par sho kodu :D

 

Nu man itkaa vis straadaa tikai tada maza niansiite, ko man rakstiit linkaa ja gribu lai atveras basketbols.php ja tur ir shitaa

'basketbols'=>'basketbols.php',

Link to comment
Share on other sites

hmm... To Output Buffering var arii neizmantot, ja neizmanto setcookie(), teiksim, lai ieliktu kuukiju, jo Output Buffering vienkaarshi nodroshina laikam to, ka vispirms tiek aizsuutiiti headeri (sk. info par HTTP protocol) - tas pagaidaam nav paaraak aktuaali! Bet attieciibaa uz engine: es tev iesaku praktiski visu, kas ir HTML, taisiit ieksh templatiem, piemeeram, ./templates/template1.html utt. Tachu atsevishkjaa failaa, piemeeram, functions.php vai template.php uztaisi funkciju, kas atver nepiecieshamo templates failu (kursh noraadiits kaa funkcijas parametrs) un zinaamas ziimes ar mainiigajiem starp taam aizvieto ar defineetiem mainiigajiem, kurus uzgjeneeree php skripti pirms tam. :) Taadas templates funkcijas var noshpikot internetaa un taas tev ieveerojami atvieglos darbu tieshi ar lapas struktuuras izveidi, css un html, jo viss tas buus ieksh template failiem, nevis kaut kur php skriptos iepinjkjereeti echo! Manaa lapaa echo ir izmantots tikai vienu reizi un taa pati index.php lapaa pashaas beigaas, lai izmestu laukaa jau sagjenereetos templates! :)

Ja kaads pieredzeejis programmeetaajs, taisot piemeeram portaals vai vortaalus, izmanto shaadu metodu, luudzu pasakiet man arii! B)

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau taa biju ierakstijis jo maza pieredzite man jau bija ar shada veida config failu. Be tas kas man bija ir meesls.

 

Nu viss man bija ok, bet tikai mazas nianses deell negaaja man bija basketbols.htm bet vajadzeja basketbols.php

 

Izmekleju visus "16" internetus, bet tik forshu un mazinju un vienkaarshu enginu nevareju atrast.

Visi bija vai nu mega lieli, kaa "Smarty" vai galiigi mazi tikai ar include.

 

Es baigi gaidu to dienu, kad vareshu paliidzeet ieksh php taa kaa tu, bet tad jau man buus gara baarda un sirmi mati :D

Link to comment
Share on other sites

Robi , nu man pilniibaa pietiek ar to enginu ko man iedeva jb4

Isti visu nesapratu ko tu tur rakstiiji, bet galveno jau sapratu un man apm taa arii sanaaks. Lapas dizains buus tikai vienaa lapaa, bet saturu un visu parejo es inkludoshu ar to engine. Un viss buus ok.

 

 

jb4 Man ieshaavaas galvaa taada doma, vai ar sho enginu nebuus taadi pashi suudi, kaa ar veco?

 

Ieej manaa tagadeejaa lapaa sheit

Un aizej uz forumu un izveelies otro vai tresho lapu un tad pameggini ar izvelni aiziet uz kaadu citu lapu.

 

Tad tu redzesi, kas par probl.

 

PS. Tagad kad iepazinu CSS un bikinj vairaak php tagad mana lapa izskatiisies shitaadi testa lapa Kursh dizains jums labaak patiik?

Link to comment
Share on other sites

Jaunais izskats ir labs. Tas "engine" nebūs nekāds "sūds" ;]

 

Tavā vecajā lapā problēma ir tāda, ka tu tajā izvēlnē esi salicis linkus "?id=lapa", bet vajadzēja

"index.php?id=lapa", jo pretējā gadījumā pārlūks pieliek šo ?id=lapa pie konkrētā brīdī ielādētā skripta un ja tas skripts ir list.php kā tavā forumā, tad skaidrs, ka nenotiek lietas tā, kā gribētos, jo nospiežot uz linka ?id=lapa, tu patiesībā uzspied uz linka list.php?id=lapa.

Pamaini visus linkus no ?id=... uz index.php?id=...

Link to comment
Share on other sites

Es to apm pirm 10 min braucot ar autinju izdomaaju, ka taa tas vareetu buut.

 

Ok riit visu salikshu kopaa un tad skatiishos kaa sanaak, bet tagad ir piektdiena un taapeec "es eju kost" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...