Jump to content
php.lv forumi

Php serveris


Rihards2

Recommended Posts

Paņem vienu, un ja neapmierinās, vai arī būs par lielu, tad maini tarifu. Paņem sākumā kaut vai dārgāku. Ja redzēsi, ka netiek izmantoti visi resursi, tad skaties vai nevari ieekonomēt naudiņu. Tici man - neviens tev precīzi nevarēs pateikt, cik tev vajag diska vietu. Ja tevi lietos n-tūkstoši dienā, tad droši vien daudz daudz vajadzēs, bet ja tikai tu, tavs brālis un divi čomi no skolas, tad gan jau pietiks ar tiem pašiem 5mb.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

jaa liels tev paldies bet cik es zinu lai trakeris norm ietu un tur stradatu visas tas steles vajag tur tam hostam noteiktus prichendaaljus ja man luudzu kads vareetu pateikt kadiem prichendaaljiem butu velams buut tad luudzu pasakat... varbuut visparr kads man varetu ieteikt kadu hostingu un tieshi kada veida - nu pa cik lielu cenu jo cik es zinu letais un ekonomiskais lathosts vairs nehoste torrent trakerus... luudzu es buushu ljoti pateiciigs ja juus man paliidzeesiet...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Diezvai adresē tu dabūsi hostu, bet par hostēšanu vari uzzināt http://lathost.lv/, nezinu par kvalitāti u.t.t. jo nav bijusi nepieciešamība kko hostēt. Btw draugs hostēja tur trakeri un vis gāja.. Tikkai mēneša laikā tas trakeris tika likvidēts, jo kāds daunid beztolkā aizsūtīja vienu vēstuli lathostam..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...