Jump to content
php.lv forumi

Palidziet ar labu vardu...


MaD HamsteR

Recommended Posts

Atvainojet par kludam, esmu krievs....

 

Tagad es macos 3 kursa par elektromehaniku. Kad es biju vel 1 kursa es pats saku macities PHP, CSS, HTML, MySQL un tagad vel macos tapec ka man tas loti patik... Bet tagad es sapratu ka visslielaka kluda bija iet macities uz elektromehaniku fakultati bet ne uz programmeshanu. Dzive es gribu stradat par web-programmetaju. Un tagad es nezinu ko man talak darit, man palieka tikai 1 gads macities tehnikuma...

 

Vai iet kaut kada universitate un tur macities bet nevaru atrast nevienu, var but ir kadas tieshas fakultates kuras saistitas ar web-programmeshanu vai kaut kas tami lidzigs. Bet varbut vieglak beigt kadus kursus un pec tam meklet darbu.

 

Kur jus macaties, vai macijaties? Kur vispar es varu iemacities PHP un citus web valodas Latviajaa. Es jau loti labi to zinu, bet ar to nepietiek, gribu klut par professionalu lai man butu diploms un tt.

 

Var but jus varat man kaut ko iesatk...

Link to comment
Share on other sites

imo - nobeidz tik to pašu, lai ir augstākā. Lai pieņemtu darbā par programmētāju, tevi nointervēs un prasīs, lai parādi, ko proti. Tāpēc programmēšanu ņem pašmācībā/kursos paralēli studijām. Bet, imho, ja tev ir viens gads līdz augstākajai - nevelc garumā un neej tagad citur.

Link to comment
Share on other sites

Baltijas-Krievu Istituuts (skjiet kaa taa) Web dizaineri... (nezinu preciizi , bet iespeejams ka arii Web programmeri)

(krievu & latvieshu grupas).. cena par 1 maaciibu gadu ap ~~~ 400LS (varbuut arii Budzeta grupas...)

------------------

+ Ja Programmeshanu tad LU Vai RTU......

Link to comment
Share on other sites

ja gandrīz jau pabeigta, tad kāpēc mainīt.. ja nu vienīgi parādi vēl no pirmā kursa :) un ja jau kādus 3gadus ar php ņēmies, tad nevienā latvijas aukstskolā tev vairāk par php ar neiemācīs - a pieredze savāksies, kad sāksi diendienā strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Domā no tādiem kursiem ir jēga? Ja jau cilvēks programmēt prot un iemācīties ko jaunu grib, tad pašam, sākot darīt dažādas vienkāršas lietas, saprast kā kas darās jaunā valodā ir pāris nedēļu jautājums.

Link to comment
Share on other sites

bļin, kkas aprāvās.

turpinājums:

 

webcodingu nemāca iekš LV augstskolās. man liekas, ka ārzemēs arī to īpaši nepraktizē, bet iespējams kļūdos. kursi arī noteikti nekas labs nav. reālākā iespēja ir mācīties kodējot un viss. citādāk nekā :)

Link to comment
Share on other sites

Domā no tādiem kursiem ir jēga? Ja jau cilvēks programmēt prot un iemācīties ko jaunu grib, tad pašam, sākot darīt dažādas vienkāršas lietas, saprast kā kas darās jaunā valodā ir pāris nedēļu jautājums.

 

Zināma jēga ir. Ja spiedīgas situācijas dēļ jāprojektē pavisam svešai valodai (it sevišķi, ja projekts ir apjomīgs), tad to daudz vieglāk izdarīt, ja ir priekšstats par konkrēto vidi, un ir zināmi tās knifi un nepilnības. Nedēļas kursi var dot dziļāku ieskatu konkrētā programmēšanas vidē, nekā divas nedēļas pašapmācības. Neviens no variantiem nav pareizais, viss kā vienmēr ir ekonomika - vai nu izdevīgāk maksāt par kursiem (laiks + maksa) vai arī par pašapmācībai (laiks).

Link to comment
Share on other sites

+1 LU profesionālajai programmētāja programmai

 

Atbildot uz sākotnējo jautājumu - nedomāju, ka tagad būtu īstais laiks pamest 3 gadus darīto un mesties iekšā citā laukā. Labāk nobeidz to, kas iesākts un tad ķeries pie jaunām lietām. Nekad nevar zināt, ko domāsi pēc 3 vai 5 gadiem, iespējams gribēsi atgriezties savā sākotnēji izvēlētajā profesijā un tad nāksies kost pirkstos par to, ka nepabeidzi mācības.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...