Jump to content
php.lv forumi

Template engine


4e4en

Recommended Posts

Nonācu pie secinājuma, ka gribās atvieglot darbu, un beig mociīties ar savu templeitu dzinēju, kurš galīgi nobremzēja visu pasākumu.

 

es zinu vairākus kā piemēram Smarty, Savant...

 

Es vēlētos uzzināt, kurš templeitu dzinis ir labākais, ātrākais un ar kuru ir visvieglāk rīkoties... etc...

Edited by 4e4en
Link to comment
Share on other sites

izskatās tīri tā neko, bet kuri templeitu engini skaitās tie labākie, ātrākie, kuriem ir vislielākā piekrišana lielos projektos...

 

tagad bišķi patestēju Smartiķi, bet neatradu tādu labu iespēj, kā atsevišķu bloku izveidi... <_<

Link to comment
Share on other sites

templeita engines lielajos projectos labāk nelietot, bet lietot template patternu. templeitu patterns, ja izmanto mvc patternu (cakephp, zend frameworks,daudzi javas frameworki webam, ruby on rails utt), jau ir by default.

Link to comment
Share on other sites

Smarty gan nav jēdzīgākais variants :) Pirmkārt, bremze diezgan pamatīga, otrkārt, ja cilvēks spēj saprast tizlo smarty sinttaksi, tad php šamam būs ka debesmanna :) Man pašam patīk šitas: http://www.avtox.ru/templus/ . Reāli ļauj atdalīt kodu no html, ko smarty pēc būtības nedara. Tak gaumes lieta, protams :)

Link to comment
Share on other sites

Īsumā pārskatīju tavējo templusu.... kods tāds īpaši sarežģīts izskatās & vēl krieviski ;(

un tam templusam vajag php5, kura man nav ;(

 

Smarty salīdzinājumā ar manu pašreizējo template system ir daudz ātrāks :)

bet sintakse ir sarežģītāka...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...