Jump to content
php.lv forumi

script kiddie


Recommended Posts

Gribētos zināt kurš «gudrinieks» man ir iedevis tādu iesauku un uz kāda pamata?

 

script kiddie

Last modified: Monday, October 21, 2002

 

A person, normally someone who is not technologically sophisticated, who randomly seeks out a specific weakness over the Internet in order to gain root access to a system without really understanding what it is s/he is exploiting because the weakness was discovered by someone else. A script kiddie is not looking to target specific information or a specific company but rather uses knowledge of a vulnerability to scan the entire Internet for a victim that possesses that vulnerability.

Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars ar postu skaitu, kāpēc tad citiem ir Junior Member un kāpēc tiem, kam ir vislielākais postu skaits nav apzīmējumu Master Hacker, Master Spammer vai Spamming wizard?! Script kiddie ir konkrēts apzīmējums cilvēkiem, kas nodarbojas ar tīkla vājo punktu meklēšanu jeb hakerismu. Ja tam, kas to iesauku iedeva, nav pierādījumu, ka es kaut ko tādu darītu, es to uzskatu par apmelošanu, par ko attiecīgajai personai var iestāties atbilstošas kriminālas konsekvences.

Edited by Orion7
Link to comment
Share on other sites

Kāds tam sakars ar postu skaitu, kāpēc tad citiem ir Junior Member un kāpēc tiem, kam ir vislielākais postu skaits nav apzīmējumu Master Hacker, Master Spammer vai Spamming wizard?! Script kiddie ir konkrēts apzīmējums cilvēkiem, kas nodarbojas ar tīkla vājo punktu meklēšanu jeb hakerismu. Ja tam, kas to iesauku iedeva, nav pierādījumu, ka es kaut ko tādu darītu, es to uzskatu par apmelošanu, par ko attiecīgajai personai var iestāties atbilstošas kriminālas konsekvences.

 

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=script+kiddie

 

"An idiot 12 year old kid with no social life that runs around in a Jedi outfit .." šis varētu tev būt vairāk piemērots tev - no offence :)

 

Bet ja nopietni tad ja tu būtu padzīvojies vēl kādā forumā tad saprastu ka Rankingam nav nekāda sakara ne ar konkrētā cilvēka zināšanām ne citiem aspektiem kā tikai foruma postu skaitu.. Jo vairāk postu jo nejēdzīgāks ranks.

 

Par atbildību - nu iesūdzi mani. Es gan gribētu zināt kāds būtu tas punkts..

 

A ja nepatīk droši vari dzēsties laukā.. Jo tik slimīgi to visu uztvert..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...