Jump to content
php.lv forumi

Forums


Junots

Recommended Posts

Pāris tautiešu garadarbs, kam arī nav nekādas vainas:

http://www.minibb.net

 

Jaa tieshaam ideaals variants, ja vajag vienkaarshu, aatru forumu bez visaadaam extra fiichaam!

 

Db tikai 6 tabulas!

 

Tieshaam vienkaarshi, ja grib pamaaciities.

 

 

Veel ir.

 

www.phpbb.com

 

Tur ir 29 tabulas, ja nemaldos :) Viss kopaa aiznjem jau paari par megabaitu :)

 

Bet phpBB patiesiibaa tieshaam ir vajadziigs pietiekoshi nopietniem forumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pāris tautiešu garadarbs, kam arī nav nekādas vainas:

http://www.minibb.net

 

Jaa tieshaam ideaals variants, ja vajag vienkaarshu, aatru forumu bez visaadaam extra fiichaam!

 

Db tikai 6 tabulas!

 

Tieshaam vienkaarshi, ja grib pamaaciities.

ja grib maaciities, tad tur nekaa ideaala nav - var tikai kaklu nolauzt .. naacaas pasham izveidot forumu un paartaisiit shaadas taadas lietas .. man nepatika .. bet paarveidot sanaaca..

Link to comment
Share on other sites

ja grib maaciities, tad tur nekaa ideaala nav - var tikai kaklu nolauzt ..

 

 

Taa kakla nolaushana laikam buus proporcionaala priekshzinaashanaam.

Labi, atziishos, ka visus *.php neizpeetiiju, bet pati DB struktuura tieshaam ir laba, lai maaciitos.

 

Jaa, viss, protams, atkariigs no taa, ko cilveex grib ieraudziit savaa forumaa....

Link to comment
Share on other sites

ja grib maaciities, tad tur nekaa ideaala nav - var tikai kaklu nolauzt ..

 

 

Taa kakla nolaushana laikam buus proporcionaala priekshzinaashanaam.

Labi, atziishos, ka visus *.php neizpeetiiju, bet pati DB struktuura tieshaam ir laba, lai maaciitos.

 

Jaa, viss, protams, atkariigs no taa, ko cilveex grib ieraudziit savaa forumaa....

db struktuura viena pati neko neizsaka..

Link to comment
Share on other sites

Aha. Ja ir kaut kas, no kā nevajag mācīties programmēt un taisīt mājaslapas, tad tie ir visi populārie php miskastnieki: phpmyadmin, phpbb un invisionboard.

Link to comment
Share on other sites

jb4:

Uzraxti kaut ko labaaku, pirms definee konkreetus softus par mistkastniekiem :)

Kaklz:

foruma db struktuura izsaka gan to, kaada ir FORUMA db struktuura. Un db struktuura, kaa zinaams, jebkuraa projektaa ir ljoti buutisks faktors. Jo taa labaaka, jo vieglaak arii buus programmeet.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es uzraksīju kaut ko labāku un tāpēc tā saku, lai gan varēju teikt arī tad, kad nebiju uzrakstījis :]

Bet tagad, dāmas un kungi, atveram Jumavas svešvārdu vārdnīcu, konkrēti šķirkli "definēt", un cita starpā lasām: ".. īsi raksturot (lietu), izklāstīt (jēdzienu) vai izskaidrot (terminu).

Ko gan es esmu Tavā priekšā paguvis definēt, vecozēn? ;]

Link to comment
Share on other sites

Kaklz:

foruma db struktuura izsaka gan to, kaada ir FORUMA db struktuura. Un db struktuura, kaa zinaams, jebkuraa projektaa ir ljoti buutisks faktors. Jo taa labaaka, jo vieglaak arii buus programmeet.

to es ne mirkli neesmu apšaubījis, ka tieši DB struktūra ir svarīga, bet atvaino man, ja tur ir n-desmit if kontroles struktūras viena iekš otras, komentāra nav neviena, tad kā tu vari runāt par labi uzrakstītu produktu? Opensource produkta jēga ir tāda, lai tu varētu to izmantot un viegli pielāgot savām vajadzībām. Savādāk tas pārvēršas par samērā palielu mēslu (jeb kā jb4 saka, miskastnieku), jo lai pārveidotu savām vajadzībām, tev ir jāizkož kas kurā brīdī notiek un vai izmaiņas vienā vietā neradīs problēmas citā.

 

Šajā gadījumā jau DB struktūra spēlē mazu lomu, jo tev jau priekšā ir gatavs un strādājošs produkts. Ja vien tu nedomā paņemt no šī produkta tikai DB struktūru un pārējo visu no jauna pierakstīt klāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu taa:

shis atteelo ieraxtus

<?
mysql_connect = ("hosc", "users", "pass");
mysql_select_db("db_name");
$t = "viesi"; // tabulas vaarc
$visi = mysql_query("SELECT * FROM $t order by id desc");
while ($viens = mysql_fetch_array($visi)){
echo $viens['lauka_nosaukums'];
echo $viens['lauka_nosaukums2'];
// uttt
?>

shis iemet visu DB

<?
mysql_query("INSERT INTO $t values('NULL', '$vertiba1', '$vertiba2', '$vertiba3', '$vertiba4')");
?>

 

itkaa shitaa to var apluureet

shiten te ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...