Jump to content
php.lv forumi

Vajadzīgs profesionāls programmētājs uz pastāvīgu darbu!


Aleksandr

Recommended Posts

Vajadzīgs profesionāls programmētājs uz pastāvīgu darbu. Alga 400-900 Ls, atkarīgi no līmeņa.

PHP, PHP OOP, SQL, Linux, Web. Savus CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: [email protected] + sava koda gabalu (100-200 līnijas).

 

Требуется профессиональный программист на постоянную работу! Зарп. 400-900ls

Зависит от уровня. PHP, PHP OOP, SQL, Linux, Web. CV высылать на [email protected] + кусочек своего кода 100-200 линей.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Parasti prasa veikumu parādīt, bet ja jau kodu tad viss ir vēl interesantāk un pa piemēram tā 200 līnija beidzas tieši, kur ir if .... Visp interesanta ideja, bet labāk prasīt visu skripteli ...

Link to comment
Share on other sites

Нет скрипты не надо! мне всего то нужно по почерку понять на что способен человек! И стоит ли с ним проводить беседу! Вас не просят присылать свои коммерческие работы! достаточно любительской писанины! :)

 

Набор идет на постоянную работу! а не на сдельную!

 

Все вопросы можно задовать на форуме или по email: [email protected]

в крайнем случае по телефону+371 2 9673296

Aleksandr

Edited by Aleksandr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parasti prasa veikumu parādīt, bet ja jau kodu tad viss ir vēl interesantāk un pa piemēram tā 200 līnija beidzas tieši, kur ir if .... Visp interesanta ideja, bet labāk prasīt visu skripteli ...

 

Kāda starpība, kur beidzas 200. rindiņa. Pēc tā, kādā stilā ir rakstīts kods, par rakstītāju var izdarīt gana labus secinājumus ;)

Link to comment
Share on other sites

starp citu IMPHO shis ir daudz labaaks darbinieku parbaudes veids nekaa likt uz vietas veikt kautkaadus testus,

jo tie testi briizjam sanaak nevis zinaashanu parbaude bet gan darbinieka parbaude kaa vinsh pastraadaas stresa situaacijaa...

protams peec tam var likt paskaidrot ko un kaa tas viss straadaa ;)

Lai nebuutu kaa iedod kaadu kodu no gataava (ne sava) produkta ;)

Man arii peedeejaa (kur paslaik Vel straadaaju) darbaa peec paarunaam paluudz atsuutiit kaadu koda paraugu .....

;)

 

P.S. 4h peec nosuutiishanas (5 pecpusdienaa) bija zvans ar tekstu Vari 1dien naakt straadaat ;)

Un tas ir daudz patiikamaak nekaa man tas kods Uz svesja kompja & HVZ kaadaa videe, kas vien stipri var iebremzeet, buutu paaris H jaraksta uz vietas....

Link to comment
Share on other sites

bet wolf - kā atšķirst "savu kodu" no plaģiāta ?

uz vietas rakstot tomēr vairāk var redzēt.

 

bet vispār lūk var paraudzīties uz to kādam jāizskatās darba piedāvājumam.

īsi konkrēti un uzreiz saprotu ka ar vairāk vai mazāk nopietnu cilvēku darīšana.

Link to comment
Share on other sites

bet wolf - kā atšķirst "savu kodu" no plaģiāta ?

uz vietas rakstot tomēr vairāk var redzēt.

Paluugt lai cilveeks peec tam izstaasta kas ko dara... Ja varees preciizi izstaastiit algoritmu tad savaa zinjaa ir Po vai tas njemts no tiikla vai pats rakstijis, jo tas vien noraadiis uz zinaashanaam ..

un diezvai tu vareetu izstaastiit ko dara katra funkcija sveshaa kodaa ;)

Un uz vietas neko taapat nevar redzeet... kaa jau teicu Stress + neierasta darba vide....

Link to comment
Share on other sites

uz vietas nav normāli prasīt rakstīt kodu. jebkurš no mums ejot uz pārrunām ir vairāk vai mazāk sanervozējies un kuram gan patīk kad skatās pār plecu kad tu raksti kodu? tāpēc dodu 80%, ka sēžot mierīgā atmosfērā jebkurš piemērs sanāks labāks. tā ka dižie darba devēji, pārstājat bārstīties ar terminiem no kuriem jums nav ne mazākā sajēga un beidziet domā, ka darbinieks jums ir parādā. ir tieši otrādi jūs esat paēdis tāpēc, ka jums ir darbinieks nevis darbinieks ir paēdis tāpēc, ka pie jums strādā.

 

visvairāk man patika ka vienā vietā humanresources tante man prasīja kā man ir ar OOP, tā kā tā vieta man īpāsi neinterešēja sāku liet pilnīgā bezjēgā kaut ko, bet tante mani pasauca vēk uz nākamo kārtu.

Link to comment
Share on other sites

darba devējam nav jāpazemojas un par katru cenu jānotur cilvēks. sīkajiem pēdējā laikā nenormāli galvā sakāpis. domā, ka māk uzkodēt 5 rindiņas php tagad baigie kingi un var pieprasīt visus zemes labumus. tādi lai turpina staigāt no vienas darbavietas uz nākamo par 20ls algas pielikumu.

Link to comment
Share on other sites

bet darbiniekam ar nav jāpazemojas un jālūdz algas pielikums, darba deējam nav jāsēz savos mākoņos ar algu x10 no darbienieka algas un tad ar izbrīnītu seja jāprasa a kā tad tu nespēj iztikt ar 300LVL.

 

pats pašlaik esmu abās frontēs, gan kā darbinieks, gan darba devējs, un tāpēc arī varu pateikt no abu pušu viedokļa. sorry, ja man pašam būtu jāiet kā lūdzējam pēc kārtējā algas pielikuma, deļ tā ka valstī ir inflācija, bet darba devējs izliekas to nepamanot, tad tas tikai parāda to, ka darba devējs necenšas saprast to kas notiek un nedomā par sava biznesu ttīstību ilgtermiņā.

 

viens piemērs no dzīves:

pazīstams man viens "biznesmens" man reiz sūdzējās, kā tā sekretēra pasūtīja viņu d..., kad viņš paprasīja 5 min pirms darbadienas beigām sagatavot līgumu un aizgāja mājās. bet lieta sekojošai viņš viņai maksā 250LVL (uz rokas) un gaida pozitīvu attieksmi, bet paša alga ir ~6000. un kad es viņam pateicu, lai tač pielik\ek pie algas tai sekretārei viņš nē, jo redz uz jauno gadu grib sev jaunu mersi.

 

nu tad ko? tu domā, ka sekretāre aizies no viņa deļ 20LVL pieliku, vai ka sekretāre nemāk strādāt? nē aizies deļ attieksmes. un tāpat ir ar programmētājiem - cilvēki dara tieši tik daudz, cik tu viņiem maksā nevis cik tu no viņiem gribi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...