Jump to content
php.lv forumi

Kā noteikt Direktoriju


ntw

Recommended Posts

Skaidrāk izteikties vairs nebūs iespējams:

 

domains.com/index.php

 

<html>
<head> <title> Mana Lapa </title> </head>
<body>
<?php include "swich.php" ?>
</body>

 

domains.com/swich.php

 

<?php
$id = $_GET['id'];
switch($id) {
	case 'misc':
chdir ('misc');
include "fails.php";
break;
			   default:
			   include "main.php"
			   break;

?>

 

domains.com/misc/fails.php

 

<?
$dir = ($_SERVER['PHP_SELF']);
echo "$dir";

		  ?>

 

atverot http://www.domains.com/index.php?id=misc parādās: "/index.php" (bez pēdiņām)

Bet vajag lai parādās /misc/fails.php

 

Nu tagad es pietiekami skaidri pateicu kas par kaiti?

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Un kā tu domā, kā mēs varētu izpīpēt, ka tev kods izskatās šādi, lai varētu atbildēt ? Izraujot ārā no konteksta kaut ko un jautājot kāpēc tā, uz neko citu tu nevarēji cerēt, kā tikai uz neizpratni no pārējo puses.

 

Un izprintējas index.php tāpēc, ka iekļaujot fails.php iekš index.php tas "automātiski" kļuva par index.php sastāvdaļu.

 

PS.

Šī vietā:

chdir ('misc');
include "fails.php";

Pietiktu ar:

require("misc/fails.php");

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

andri tik daudz jau arī es saprotu :/ . Bet kā panākt lai izprintē /misc/fails.php ?

aha, skairs. Paprovēšu.

andri, tikuntā nesanāk! Johaidī! Viņš tikuntā printē ārā tto pašu veco domains.com/index.php

 

 

 

 

 

P.S. Okej, nākamreiz kad prasīšu, jau saspraudīšu visus kodus iekšā uzreiz...

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka nekā. Vienīgi vari hardcode faila nosaukumu iekš tā fails.php. Bet kam tev tas vajadzīgs vispār ?

 

 

andri, tikuntā nesanāk! Johaidī! Viņš tikuntā printē ārā tto pašu veco domains.com/index.php

 

Tas par to require nebija risinājums tam ko prasīji. Tikai pateicu kā tu vari uzlabot savu kodu nedaudz.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Redz es mēģinu uztaisīt failu brouzeri. Ticis esmu tik tālu, lai viņš man parādītu ar noteiktiem extinšeniem attiecīgā folderī visus failus. Parāda viņš viņus kā linkus (

echo '<li><a href="'.$value.'">'.$value.'</a><li>'."\n";

) bet pa cik viņš pats sevi ir aplauzis, failus viņš parāda, bet links vairs nav /misc/fails.mp3 bet ir domains.com/fails.mp3 ...visvisādi domāju kā viņu izgrozīt, izdomāju ka varētu šādi, bet protams ka viņš dos tikuntā index.php atrašanās lokāciju ārā :/ .... negribu es bardakaini visu bērt 1 folderī, jo folderi ir daudz :/

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Apskaties kas glabājās $_SERVER masīvā. Ja no tur esošajiem elementiem Tu nespēsi sakombinēt to, ko Tev vajag, tad varbūt ir vērts pameklēt citu hobiju..

 

Programmēšana nav kaut kādu kodu iekalšana no galvas. Programmēšana ir domāšana.

Link to comment
Share on other sites

Gribu Iemācīties. Arī domāt var iemācīties ( piemēram zīdaiņi - domāt nemāk, smadzenes nav attīstītas, bet laika gaitā iemācās ). Jā, laiku prasa & laika man žēl nav. Nobody is going to stop me. Kā iemācīties programmēšanas valdoā domāt vēl nezinu...bet pietiekami stiprs gribasspēks iemācīties man ir...so ....

Un jā, ar $_SERVER nesanāks.

 

andri, tas tiešām ir vienīgais variants ko tu man piedāvā? rakstīt vienkārši $dir_name klāt? ....ehh...jāpārveido būs katrs atsevišķs fails, jo laikam izvēles nav...

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Izmanto kostanti __FILE__ iekš inkludojamā faila. Konstante __FILE__ satur pilnu ceļu uz failu, kurā ir pieminēta. Kā no pilna ceļa dabūt tev vajadzīgo, ceru, pats izdomāsi.

P.S. nav prātīgi taisīt failbrouseri, kas bāzējas uz to, ka katrā folderī jāliek kāds izpildāmais fails. Ko, katru reizi taisot jaunu folderi, kopesi tur php failu? Liec vienu php failu root katalogā, un izmanto k.kādu variabli, tipa $base_dir, kurā tev ir ceļš uz pašlaik lasāmo folderi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...