Jump to content
php.lv forumi

Kā noteikt Direktoriju


ntw

Recommended Posts

Es zinu ka kaut kā varēja to izdarīt.

Gribu lai piemēram ar echo "$dir" man parādītu kurā direktorijā es atrodos. Kādreiz kaut kad kaut ko redzēju ka to varēja ar $_GET izdarīt, be tkā nezinu. Lūdzu kāds apgaismo mani &/vai iedod palasīt.... ( es nezinu kas tieši man jāmeklē ... )

Link to comment
Share on other sites

Nu jā tu domā pareizi....

Vai kāds lūdzu izskaidros, komandas, dirname($_SERVER['PHP_SELF']) jēgu?

Jo es šo fragmentu no php pagaidām nemāku. teiksim pat ja man ir pliks dirname($_SERVER['PHP_SELF']) kā es viņu varu echo ? prosta echo "dirname($_SERVER['PHP_SELF'])" vai arī

$dir = dirname($_SERVER['PHP_SELF']);
echo "$dir";

Lūdzu tie kas grib braukt virsū man par to ka es elementāras lietas nesaprotu paklusē. Jo es tiešām no PHP Pašlaik maz saprotu. Pats apzinos & Tāpēc jautāju, lai kaut par 0.01% saprastu vairāk. Nevis, lai kāds atnāktu un sāktu graut manu vēlmi vispār kko mācīties ( protams tad par 1 konkurentu mazāk :D )

Link to comment
Share on other sites

Tu ko? :D

Kas man tagad no tā būtu jāsaprot? :D

Es takš teicu ka es nesaprotu kas man tagad būtu jādara.

Kā lai es ar echo parādu direktoriju, kur pašlaik atrodas izpildāmais fails. ?

 

WWW Direktoriju, ne WebServer direktoriju....

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Ēm.

Piemēram fails atrodas:

D:/mani faili/uuberfailil/webserver failil/www/domains/apakshfolderis/apakshfolderis/fails.php

 

&

 

domains.com/apakshfolderis/apakshfolderis/fails.php

 

...man vajag lai ar echo arī parāda /apakshfolderis/apakshfolderis/fails.php ne domeinu ne D:/ ... Sorry ka nemāku skaidrāk izteikties :/ ...jāmācās uzdot arī jautājumi pareizi :/

Link to comment
Share on other sites

Dara, tikko pārbaudīju.

(tuliņ sekos vēl teksts....)

 

....grr, kādu problēmu atrisinot, paveras jauna direktorija.

Es nodarbojos ar Failu Swičiem & Inklūdiem.

 

Index.php inklūdē failu main.php

 

Main.php ar swich funkciju taisa chdir uz /direktorija/ un atver fails.php . ( domains.com/direktorija/fails.php )

 

Problēma ir tāda, ka tad kad mēģinu darīt kā iepriekš teikts, tad man parāda "/" , cik noprotu, viņš man parāda kur atrodas lapas index fails (domains.com/index.php ) . Bet man jau vajag lai viņš parāda to failu kas ir /direktorija/ iekšā! :/ ( domains.com/direktorija/fails.php )....

 

Ko nu? ://

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...