Jump to content
php.lv forumi

.info zonas domeni


valchers

Recommended Posts

Nu tad es vakar vakara paskatijos domenu cenas un lielu interesi man pieversa .info domēns, nu un es tā paskatijos kad pie no.lv uz kadu info domēnu var dabūt pa 1.7 Ls un savukārt cita digdns.info pa 1.12 USD Nu un man interesētu kādēļ tas tik lēti un varbūt ir kāda vieta kur to var dabūt vēl lētāk

Link to comment
Share on other sites

vēl lētāk? da ti čo... godaddy.com piemēram pa 5$ pārdod info..

A lēti tas ir tāpēc, ka tā ir $ pelnīšana uz nekā - pārs ieraksti failā :)

 

TURKLĀT!

USD 1.12 for the 1st yr

Tas nozīmē to, ka nākamajā gadā tev piestādīs rēķinu kaut vai par 100USD... vai arī atsakies no domeina un sava biznesa...

Link to comment
Share on other sites

Da tu lasi, kas tur rakstīts...

 

IEVĒROJIET: Domēni tiek reģistrēti tikai kopā ar hostinga pakalpojumiem. Domēnu atsevišķi nav iespējams reģistrēt, turklāt domēns pirmo reģistrācijas gadu NAV pārvietojams pie cita hostinga pakalpojumu sniedzēja.

 

Turklāt, .info ir uz vienu gadu... es nezinu ko tas krusts nozīmē, bet es šaubos ka tie tev piedāvās pagarināt par 1.7Ls

Link to comment
Share on other sites

kādreiz lasīju ka info domēni no sākuma it kā bija domāti info lapām par kaut kādu pasākumu/semināru utt, tajās izvietojamā info it kā nav vajadzīga daudz gadus, tāpēc tikai uz vienu gadu. protams tas neaizliedz info domēnā turēt savu ebodi un katru gadu pagarināt.

Link to comment
Share on other sites

fufelis tas viss... visi TLD pēc būtbas ir līdzvertīgi, tikai vot owneri gan dalās uz ne-biznesmeņiem un biznesmeņiem. Attiecīgi, piķi var nokāst air\ak.

 

Būtībā pašlaik tās cenas tādas, ka vairs nav jēgas dalīt pa segmentiem (COM/BIZ/MOBI - biznesam) un pārējais citiem.

 

Izņēmums ir country-TLD.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...