Jump to content
php.lv forumi

Upload


-=HELLBENDER=-

Recommended Posts

1)Kur lai dabon scriptu kur citi var uploadeet kkadus failus uz mapi c:/mysql/data/upload vai c:/www/upload + taja pasha laika ari noka4aat uploadeetos failus?!?! Atradu kaadus 10 scriptus ieks hotscripts bet neviens nejiet!

2)Kur lai dabon IPB forumu par velti?!?! Razhotaaju lapa ir tikai pa maksu, guuglee neko neatradu, dc++ ko vinjs veel zin no taadaam lietaam?!?!

Edited by -=HELLBENDER=-
Link to comment
Share on other sites

1) nu tad salabo, ja neiet. Bet no 0 uzrakstīt arī jau nav grūti, atšķir tik pareizo vietu manuālī: http://lv.php.net/manual/en/features.file-upload.php

2) IPB forums nedodās par velti. Tas ir maksas produkts. To "par velti" var tikai nozagt.

1)BAAACCC Es neesu nekaada lasaammashiina!! Es to visu lasiishu 1 meenesi!! Vnk iedo straadaajoshu scriptu...

2)Un tu gribi teigt maksaaji?!?!?!! ZInu ka var dabuut no kkadiem torrentiem dc++ u.t.t. tikai man ats nepadodas :( Mosk ja tev ir veel saglabaajies rar formata, atsuuti pa skype- hellbender113 Buushu ljoti pateiciigs

Link to comment
Share on other sites

1) a man slinkums, es veselu mēnesi rakstīšu un došu tev tādu skriptu. It kā man trūktu ko darīt, kā visiem skriptus priekšā rakstīt.. Negribi mācīties, tad arī nekā nedabūsi.

2) Ko es maksāju? Man to IPB savu mūžu nevajadzēs. Eksistē pietiekami daudz labu bezmaksas vai open-sources forumu, kurus es lietotu IPB vietā. Bet šis php.lv/f forumus, cik man zināms, ir pirkts.

Link to comment
Share on other sites

Pats teici, ka 10 skriptus jau izmēģināji. Ar to nepietiek ? Ja neviens neiet, tad problēma visticamāk ir pieejas tiesībās (vai konfigurācījā).

 

Un kas tev liek domāt, ka bubu pieder IPB licence ? Un ja arī bubu ir nopircis, kas tev liek domāt, ka viņš tev tagad ņems un sūtīs to ?

 

PS. Ar šitādu attieksmi pat negribas atbildēt neko.

Link to comment
Share on other sites

<?
echo "<html><title>LOL</title><body bgcolor=\"black\" link=\"lime\" vlink=\"lime\" alink=\"red\" text=\"yellow\"><p align=\"left\">";
echo "<form method=\"post\" enctype=\"multipart/form-data\">
<input type=\"hidden\" name=\"action\" value=\"upload\">
<input type=\"hidden\" name=\"pwd\" value=\"./\">
FAJLS:<input type=\"file\" size=\"50\" name=\"file\"><br/>
SAGLABĀT KĀ:<input type=\"text\" size=\"50\" name=\"fname\" value=\"fajls.gif\"><br/>
<input type=\"submit\" value=\"LABI !\"><br/>";
if(($action === "upload")&&(isset($_FILES["file"]))&&(isset($_POST["fname"])))
{
$fname = $_POST["fname"];
if(copy($_FILES["file"]["tmp_name"], $fname))
echo "IR IEKŠĀ !";	  
else
echo "NESANĀCA =(";
}
echo "</p></body></html>";
?>

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

Strada!!! Bet tomeer kkas japamaina!!! Itka izdzeesu rindkopu kur nomaina faila nosaukumu bet nekaa!!! Kur un aks jaizdzeesh lai nevareetu nomainiit faila nosaukumu??!?! kr4 lai nebuutu otra rindkopa un kur janosaka maximaalais faila lielums kaa ari uploada direktija!!

Link to comment
Share on other sites

Nu plzzzz!!!

Piemeeram

Fails ___________ [mekleet]

Faila nosaukums kaa saglabaat _____________________

upload

 

vajadzeetu paartaisiit uz sho:

Fails ___________ [mekleet]

Faila apraxts ___________________________________

Pabeigt!

 

 

 

 

Kkas liidziigs kaa forumiem!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...