Jump to content
php.lv forumi

no HTML uz XHTML


Benvenuto

Recommended Posts

Par standartiem:

Lapas atbilstība standartiem padara to pieejamu un lietojamu no dažādām ierīcēm, kuras izstrādātas lietošanai uz standartiem atbilstošām lapām. Ja tu neraksti standartiem atbilstošas lapas, tad negaidi, ka tās varēs pārlūkot ar mūsdienīgām uzpariktēm.

 

Par XML:

Venom, XHTML nav nekāds solis uz XML. XHTML pats par sevi ir XML. Bet XML ir loģiskākais, populārākais un savietojamākais no visiem cilvēku izgudrotajiem informācijas strukturēšanas formātiem. XML ir spējš solis mākslīgā intelekta virzienā.

Link to comment
Share on other sites

XHTML ir labāk pat HTML, tapēc, ka man tas liekas labāk nostrādāts un tapēc, ka tas ir domāts mašīnām.

 

Bet XML ir loģiskākais, populārākais un savietojamākais no visiem cilvēku izgudrotajiem informācijas strukturēšanas formātiem. XML ir spējš solis mākslīgā intelekta virzienā.

 

:D Nu, vecīt, pajokoji!

Link to comment
Share on other sites

Par standartiem:

Lapas atbilstība standartiem padara to pieejamu un lietojamu no dažādām ierīcēm, kuras izstrādātas lietošanai uz standartiem atbilstošām lapām. Ja tu neraksti standartiem atbilstošas lapas, tad negaidi, ka tās varēs pārlūkot ar mūsdienīgām uzpariktēm.

Nu manu lapu, kas ir HTML+CSS var lieliski apskatiit ar dazhaadiem browseriem. Esmu meegjinaajis Firebird, Opera un IE un zem visiem to paraada pareizi.

Kas taas par taadaam mistiskaam 'muusdieniigaam uzparikteem' deelj kuraam nepiecieshams xHTML?

Link to comment
Share on other sites

Benij Venij, un kā ar tavu mobilo telefonu, jurīša auto un mana tētuka kosmisko kuģi, kas visi grib izmantot vienu mājaslapu?

 

Smej, citu pēc es nedomāju kaut ko pamatot.

Link to comment
Share on other sites

Smej, citu pēc es nedomāju kaut ko pamatot.

kaut kur kaadu briidi atpakalj tu teici, ka labaakaa aizsardziiba ir uzbrukums .. tad nu jautaajums, kursh tad ir veel

loģiskāks, populārāks un savietojamāks informācijas strukturēšanas formāts par XML?

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Par standartiem:

Lapas atbilstība standartiem padara to pieejamu un lietojamu no dažādām ierīcēm, kuras izstrādātas lietošanai uz standartiem atbilstošām lapām. Ja tu neraksti standartiem atbilstošas lapas, tad negaidi, ka tās varēs pārlūkot ar mūsdienīgām uzpariktēm.

Nu manu lapu, kas ir HTML+CSS var lieliski apskatiit ar dazhaadiem browseriem. Esmu meegjinaajis Firebird, Opera un IE un zem visiem to paraada pareizi.

Kas taas par taadaam mistiskaam 'muusdieniigaam uzparikteem' deelj kuraam nepiecieshams xHTML?

Tu pajautāji, tev atbildēja - ko vēl gribi? :angry:

 

http://www.google.com/search?hl=en&lr=&ie=...G=Google+Search

 

http://www.w3schools.com/xhtml/default.asp

 

http://www.w3.org/MarkUp/

Edited by Fatalis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ar XHTML irskatās drusku citādāk nekā ar HTML.

vismaz mana pieredze rāda, ka ar XHTML Moz/Opera/IE lapu parāda līdzīgāk nekā ar HTML. vislabāk tas bija redzams, lietojot blockquote tagu - ar HTML IE to parādīja šaurāku nekā Moz/Op. lietojot XHTML, IE parādītais drusku pietuvinās Moz/Op parādītajam.

Link to comment
Share on other sites

Manupraat pagaidaam vajadziiba peec xhtml lietoshanas ir ljoti maza. Cik nu cilveeki caur tiem mobilajiem kas atbalsta tikai xhtml vismaz ieksh .lv aktiivi brauzee pa lapaam. Maz, ja neteikt neviens. Driizaak tas vienkaarshi ir iemesls lai saukt sevi par kruto dzheku un ielikt baaneriiti, ka lapa atbilst xhtml standartiem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...