Jump to content
php.lv forumi

Vajadzīgs PHP programmētājs


Virtuall

Recommended Posts

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Тадс ниецигс сикумс, ко бейгас пиебилст, хехе."

 

Ну редз эс та домаю, что если человек может выучить PHP на том уровне, который мне нужен, то с русским у него проблем быть не должно :D

 

Man personīgi angļu valodā strādāt būtu daudz labāk nekā krievu. Domāju, ka mans PHP un viss cits līmenis ir vairāk nekā atbilstošs. Ar to es gribēju teikt, ka nav tā, ka krievu val. neizslēdz cilvēkus no iespējamo kandidātu loka.

Link to comment
Share on other sites

zināt valodas, pat krievu, ir tikai labi, bet vilkt paralēles starp krievu valodas un php zināšanas līmeni gan nevajag. nedzīvojām tak komunismā, ir mums pieejams internets necenzētā paskatā - domāju ka tur pietiekami daudz info par php ir atrodama arī angļu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Paziņoju, ka turpmāk viss offtopiks par un ap Robi tiks dzēsts ārā. Pietiek taču, visi pietiekoši labi zin, kas par putnu ir Robis. Ja kāds par viņu grib detalizētāk izteikties, tad lūdzu - taisiet jaunu topiku, vai ar PM sarakstities.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc valstī, kurā oficiālā valoda nu jau 15 gadus ir latviešu, puse iedzīvotāju līdz šim nav spējuši šo valodu iemācīties?

Varbūt problēmas ir viņiem ar galvu, nevis pārējai pusei! :D

Es gan esmu iemācijies, tikai neredzu, kāpēc man tā būtu jaizmanto savā kompānijā, sarunājoties ar saviem darbiniekiem. Nav jau tā, ka man ir kādas ideoloģiskas problēmas (atšķīrībā no dažiem (ar pirkstu nerādu)). Vienkārši man vajag tā, kad es vienreiz paskaidroju, kas un kā, un visi visu saprot, un šobrīd tā sanāk tikai krievu valodā (jo diemžēl kaut ko tipa Ты значит хуяришь эту поебень, а я нахуй мудрю к ней хуевину, и шоб не было пиздеца, сразу делаем охуенно nedz latviski nedz angliski es pateikt nevaru). Ja katrs te tagad stums savu ideoloģiju, nekāda strādāšana nesanāks.

 

Ja es būtu Plinera fans, tagad laikam būtu jājautā, kāpēc valstī par oficiālo ir pasludināta valoda, kuru runā tikai puse iedzīvotāju. Bet uzskatīsim ka es to neesmu jautājis. Programming > Politics, vai nē?

Link to comment
Share on other sites

Virtuall --> Tieshaam sauj paar striipu... Latvijaa Nav taa ka Puse (50%) runaa krieviski...

Tas procents ir krietni zemaaks.... Un Neaizmirsti ka Valsts valoda ir Latvieshu.....

Man nav nekaadu pretenziju pret Krievu val , jo patreiz pats straadaaju Krievu kolektiivaa (kur 90% ir krievu tautiibas, 5% Angliski runaajoshie un tika 5% kas labi parzina Latvieshu) un pagaidaam neredz nekaadas probleemas, Bet UZSPIEST runaat tikai Krieviski, nu nee....

Link to comment
Share on other sites

Virtuall --> Tieshaam sauj paar striipu... Latvijaa Nav taa ka Puse (50%) runaa krieviski...

Tas procents ir krietni zemaaks....

Tie nav mani vārdi par "pusi" ;) RTFT

 

Un Neaizmirsti ka Valsts valoda ir Latvieshu.....

Man nav nekaadu pretenziju pret Krievu val , jo patreiz pats straadaaju Krievu kolektiivaa (kur 90% ir krievu tautiibas, 5% Angliski runaajoshie un tika 5% kas labi parzina Latvieshu) un pagaidaam neredz nekaadas probleemas, Bet UZSPIEST runaat tikai Krieviski, nu nee....

 

Es nekādā gadijumā neko neuzspiežu. Tu vari runāt kādā valodā vien gribi. Tikai rēķinies ar to, ka tevi var nesaprast. Varbūt es nepareizi izteicos. Es gribēju teikt "visi parasti runā krievu valodā", nevis "visiem jārunā krievu valodā". Kad cilvēks zin valodu, bet demonstratīvi atsakās to lietot, visu laiku pieveršot uzmanību sev, nevis apspriežamai problēmai, tā jau ir nopietna rakstura problēma, un rakstura dēļ cilvēku nepieņemt darbā, cik atceros, nav aizliegts.

Link to comment
Share on other sites

tik tiešām kāpēc jāloko? ja negribi lai tavu sludinājumu apspriež lieto workingday.lv, tur komenti ir aizliegti, bet te katrs saka un prasa ko grib.

 

un kāpēc gan lai kāds viņam rakstītu mailu ar jautājumu cik alga, ja to var izdarīt šeit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Virtuall izskatas pec uznemuma kurs piedava Web diezaina pakalpojumus kurs negrib maksat algu bet tikai procentus no padarita. Sekojosi vareji uzrakstit skaidrak mekleju cilveku kurs taisis majas lapas uz pasutijumu un maksas man procentus par padarito darbu.

Sekojosi jus nepiedavajat pilnigi neko, iznemot to ka izlaizat pasutijumus caur SIA ar PVN.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...