Jump to content
php.lv forumi

paarbaudiishana ar ciklu


fassko

Recommended Posts

Ir taada lieta, ka daudzi formas laukumi ir, bet to skaits ir mainiigs lielums. Vajag paarbaudiit visus formas laukumus peec kaartas. Katram naakamajam laukumam ir beigaas pieskaitiic klaat 1. Bet galvenais vaig paarbaudiit visus shos laukumus pec kaartas un ja kaads no tiem neatbilst tad nedariit neko, savaadaak tas atkal caur ciklu iedrukaa datu baazee.

 

Es no saakuma domaaju taadu variantu, kad vins izsrien cauri visiem laukumiem un paarbauda tos, piemeeram, ja pirmajam laukumam nav veertiibas $ok_1 = false; , utt. taccu, kaa uzlikt paarbaudi, ja visiem shiem $ok_i (i - skaitiitaajs), ja nav zinaams cik tiessi laukumu ir, jo to ievada lietotaajs??

 

Varbuut kaadam ir kaadas idejas? Ceru uz atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Ir taada lieta, ka daudzi formas laukumi ir, bet to skaits ir mainiigs lielums. Vajag paarbaudiit visus formas laukumus peec kaartas. Katram naakamajam laukumam ir beigaas pieskaitiic klaat 1. Bet galvenais vaig paarbaudiit visus shos laukumus pec kaartas un ja kaads no tiem neatbilst tad nedariit neko, savaadaak tas atkal caur ciklu iedrukaa datu baazee.

 

Es no saakuma domaaju taadu variantu, kad vins izsrien cauri visiem laukumiem un paarbauda tos, piemeeram, ja pirmajam laukumam nav veertiibas $ok_1 = false; , utt. taccu, kaa uzlikt paarbaudi, ja visiem shiem $ok_i (i - skaitiitaajs), ja nav zinaams cik tiessi laukumu ir, jo to ievada lietotaajs??

 

Varbuut kaadam ir kaadas idejas? Ceru uz atbildi!

mosh var shitaa:

 

foreach($_POST as $index => $value)
 {
   if (substr($index,0,3) == 'ok_')
     {
        // dari ko gribi ar attieciigo veertiibu
     }
 }

 

paarbaudiit gan nepaarbaudiiju .. bet idejai vajadzeetu buut aptuveni skaidrai.

 

Doma ir taada, ka ejam cauri visam POST masiivam, skataamies, vai attieciigaa elementa nosaukums saakas ar pirmajiem 3 simboliem 'ok_', kaa tev bija tajaa piemeeraa. Ja ir .. tad attieciigi arii daraam kaut ko ar sho veertiibu ..

Link to comment
Share on other sites

biku paarprati vaarud sakot man ir taa ka visam Post masiivam: $_POST[lauks_1] , $_POST[lauks_2], $_POST[lauks_3] .... jaaizskrien cauri un ja kaads no tiem visiem neatbilst atlases kriteerijiem izdrukaat ka nekas nesanaak, bet ja visi atbilst tad iedrukaa DB. Es meegjinaaju ar for() ciklu bet tad vinjsh njem peedeejo pieskjirto veertiibu :(

vnk shii ir mana pirmaa nopietnaa reize ar ciklu cikleeshanu ...

Link to comment
Share on other sites

Vai nevar kopā ar formu nosūtīt arī skaitli, cik ok lauki ir aizpildīti?

tas cikls vareetu buut taads...

$var = true;
for($i = 0; $i < $_POST['lauku_skaits']; $i++){
if ($_POST['ok_' . $i] == false){
$var = false;
break;
}
}
if ($var){
//nosuutiit
}
else{
//nenosuutiit
}

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...