Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešama haltūra


Robis

Recommended Posts

Neliels webs vai programmēšanas modulis - nav problēmu uztaisīt mazu līdz vidēju saitu, css, xhtml griešana, php programmēšana.

Steidzami nepieciešama šāda veida haltūra!

Lūdzu, atbildiet šeit, kam ir nopietna interese, vai rakstiet man privāti, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imho, haltūra - vārds nepieklājīgs. Pareizāk skanētu - "Meklēju darbu" vai "Piedāvāju ..."

 

Uz tevi skatīsies kā uz halturšiku, attieksme būs kā pret halturšikum un maksās kā halturšikam... Ahā, un vēl obligāti jānorāda konkrētu DB/SQL zināšana... mans domāt, mūsdienās bez tā tu nebūsi nevienam vajadzīgs (vismaz webā) :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet ja ne viens "bet", ja nezin vispār SQL... tad nekāds vecais labais mysql nepalīdzēs http://php.lv/f/index.php?showtopic=4062&hl=

 

:)

 

Vai kāds var pateikt, kāpēc MySQL chm manuālis ir tik drausmīgi sūdīgs :: tur nopietni neko atrast nevar!!!
Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Es viņam vispār piekrītu par MySQL dokumentāciju (Nejau galīgi sūdīga, bet ir savas nepilnības). Ne konkrēti par CHM manuāli, bet vispār.

 

Es pat pamēģināju iesniegt feature request (Bug #23045). :)

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

jā, Robis, bez DB zināšanām nu nekur netiksi, tagad jau vēl pamazām pie vecā labā MySQL jāliek klāt PostgreSQL, tur tomēr ar savas viltībiņas, bet nu SQL jau ir un paliek SQL, to tik ORACLE ir spējīgs sačakarēt :)

 

bet nu cik tad tu gribi saņemt par mazām haltūriņām?

Link to comment
Share on other sites

Robi, klasisks uzdevums: jāizveido tabulas, kur tiek glabātas grāmatas, par kurām jāuztur šāda informācija: nosaukums, izdošanas gads, autora vārds, autora uzvārds (vai pseidonīms, ja tas tikai no viena vārda sastāv), lappušu skaits. Datu bāzē tiks apkopotas visas latviešu grāmatas.

Uzraksti, kāda būs tabulu struktūra un arī uzraksti pieprasījumu, kas atlasa visas tā autora grāmatas, kurš sarakstījis grāmatu "Zaļā zeme".

 

...tīri intereses pēc, bez reāla piedāvājuma...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...