Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

Sveiki! Uzreiz gribu teikt, nenometajiet mani ar mesliem, gribeju vienkārši teikt, ka php.lv ir nabadzīga majas lapa, ko nevar teikt par forumu, varbut visu to kas ir foruma vajadzēto sakopot un kadam uztaisit perfektu weblapu ?

Link to post
Share on other sites

Jau n-tās reizes pierādījies - ja cilvēks kautko grib iemācīties un mācās, tad viņam resursu pietiek. A tie, kuriem "noderētu kautkas kruts", tie tāpat nāks un spamos forumā savu slinkumu. Kaut arī vajadzīgā tēma jau n-reizes izrunāta.. pat divus divus topikus augstāk bieži vien nespēj cilvēks palūkoties, kur nu vēl searchu izmantot..

Link to post
Share on other sites

Lasot šo un citus komentārus ienāca prātā ideja, kā varētu uzturēt aktivitāti šajā forumā vēl vairāk.

Uztaisīt forumā sadaļu: php.lv forumi > php.lv > PHP & MySQL uzdevumi

 

Sadaļas misija:

Kāds veic pieprasījumu kādam konkrētam kodam(php un mysql robežās), piemēram: n-līmeņu izvlēne, parasta datubāze ar kādu specifiskāku vaicājumu utml.

Uzdevums, kādam foruma dalībniekam uzrakstīt pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk kodu, kas apmierina pieprasītāju.

Pēc tam, tas, kurš uzrakstija kodu var veikt savu pieprasījumu.

 

Sadaļas mērķis:

Šādā veidā varētu viens otra zināšanas papildināt un pārbaudīt.

Link to post
Share on other sites

+ uztaisīt php.lv trackeri, php koda paraugu izplatīšanai!! katru mēnesi vienam laimīgajam vip statusu. labākajam uploderim -1 warn levelis.

 

sorry, bet piekrītu viedoklim, ka kas gribēs, tiem ir pat vairāk nekā vajag lai iemācītos php/mysql, pārējie - netērējiet savu laiku.

skillus vākt var realignojot citu iesāktos-samudrītos un pamestos projectus, lasot ārzemju forumus/čatus (+ svešvalodas bonusā vēl pamācīsies).

Edited by v3rb0
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...