Jump to content
php.lv forumi

Kā uztaisīt lai kad fwrite, tad netaisa jaunu failu?


IM24LV

Recommended Posts

Tatad ir tā ka ir uztaisīts tā ka ja nomaina cipariņu pie comments?id=2 tad vinsh kad kko ieraksta to arii izdara, un uztaisa jaunu failu! mazie haxori kam patiik visu sabojaat, diemzheel to pamaniis, bet nevaru izdomaatkaa uztaisiit lai kad raksta un ja txt fails nav uztaisiits, tad neuztaisa!

 

kkas ar array jādara, uzzinaaju vajadzētu uzrakstiit:

$array = "komentari/" mapiites nosaukumu un peec tam kkaadaa veidaa izdariit lai vinsh to mapi paarskata!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nē tas nav tas. īsti nesaprotu. paskaidrošu vēlreiz:

 

man ir skripts kurs folderī komentari izveido pats teksta failu, ja uztaisa pirmo komentāru!

 

tas nozīmē ka jebkurš vienkārši nomainot cipariņu, var uztaisīt jaunu teksta failu!man vajaga lai ja nav jau uztaisīts tāds teksta fails tad arī kad spiež uz pievienot komentāru arī neko neizdarītu vai parādītu erroru, vienalga, galvenais lai nevarētu uztaisīt jaunu txt failu automātiski no PHP skirpta!

Link to comment
Share on other sites

njaa, aciimredzot nepavisam taa laikam nav jaadara! jo tagad failu izveido, bet tekstu neieliek un paraada eroora tekstu(fails netika izveidots) un tad kad gribu pie jau esoshajiem koemtaariem pievienot, tad arii paraada fails netika izveidots...

Link to comment
Share on other sites

prieks kur tu rodies ... pareizi, naher kaadam kas jaasaka, taadaa gadienaa kapeec tu nejautaa neher shitais saits? :(es saku visiem, ja laiks atljauj un ja esmu kaut cik komponents!

 

bet makatanaw, kādēļ vispār ar fwrite viņš uztaisa pie reizes arī pašu txt failu?

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

nu kā var nesaprast. loģiku vajag pamācīties, kā jau MakaTaNaw teica.

 

tur, kur tu raksti iekšā failā, dari kaut kā šitā

if(file_exists('komenti/'.intval($_GET['id']))) {

// rakstam failā!

}

 

pareizi, naher kaadam kas jaasaka, taadaa gadienaa kapeec tu nejautaa neher shitais saits?

Delfins domāja nafig tev tavā lapā jāsaka lietotājam, ka fails netika izveidots.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...