Jump to content
php.lv forumi

IPB


naziic

Recommended Posts

Tātad, tagad parjaunu uzlaboju, savu lapu, un tajā es vēlos arī IPB forumu, vis ir izdarīs, tikkai gribu, kkā atsijāt no IPB login ailes, vnk gribu izdarīt tā, lai no index.php var ielogoties forumā, nu nevis no foruma index.php bet no parastās lapas. esmu visu foruma mapi izrakājis, noteikti esmu palaidis ko garām... bet vai kāds lūdzu nevarētu palīdze atrast no IPB kodu kuru ievietojot lapā var ielogoties, ar phpbb bija viegļāk šo lietu izdarīt jo viņam bija tpl faili...

 

UN vēl, vai kir kāda PHP grāmata latviski? esmu olimpijā redzējis tikkai krieviski...

 

 

EDIT un lūdzu nenomētājiet mani ar akmeņiem, zinu ka viesiem patīk to darīt...

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

bet ar tomātiem drīxt nomētāt?

 

atver foruma login lapu, view source, copy/paste, izmet visus tagus kas ir formatējums,pārliecinies ka form action="pareizā vieta", liec to visu savā lapā iekšā.

ja tā nestrādā, tad nespīd bez ipb sources lasīšanas

Link to comment
Share on other sites

bet ar tomātiem drīxt nomētāt?

 

atver foruma login lapu, view source, copy/paste, izmet visus tagus kas ir formatējums,pārliecinies ka form action="pareizā vieta", liec to visu savā lapā iekšā.

ja tā nestrādā, tad nespīd bez ipb sources lasīšanas

ok, paldies, bet tomēr parto grāmatu, vai kko tadu?

 

EDIT nu tā, es atdaliju tos input fieldus, un tagad no mana index.php var ielogoties IPB... bet ir lieta tāda, ka viņš, kad redirekto, tad pārmet mani uz forum/index.php, tas man netraucē, bet kad es aizeju uz parasto index.php viņš piedāvā atkal, un atkal ielogoties, bet es gribu izdarīt tā, lai kad ir ielogojies viņš uzrāda "Logged in as: niks ( Log Out )"

itkā IPB mapē es atradu failā "IPB_templates.xml"

<p class="home"><b>{$this->ipsclass->lang['logged_in_as']} <a href="{$this->ipsclass->base_url}showuser={$this->ipsclass->member['id']}">{$this->ipsclass->member['members_display_name']}</a></b> ( <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&CODE=03&k={$this->ipsclass->md5_check}">{$this->ipsclass->lang['log_out']}</a> )</p>

un tas kods ir iesaistīts šādā daļā

//===========================================================================
// <ips:member_bar:desc:>
//===========================================================================
function member_bar($msg="") {
$IPBHTML = "";
//--starthtml--//

//startif
if ( $this->ipsclass->member['id'] )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
<div id="userlinks">
<p class="home"><b>{$this->ipsclass->lang['logged_in_as']} <a href="{$this->ipsclass->base_url}showuser={$this->ipsclass->member['id']}">{$this->ipsclass->member['members_display_name']}</a></b> ( <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&CODE=03&k={$this->ipsclass->md5_check}">{$this->ipsclass->lang['log_out']}</a> )</p>
<p>
EOF;
}//endif
//startelse
else
{
$IPBHTML .= <<<EOF
<div id="userlinksguest">
<p class="pcen"><b>{$this->ipsclass->lang['guest_stuff']}</b> ( <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&CODE=00">{$this->ipsclass->lang['log_in']}</a> | <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Reg&CODE=00">{$this->ipsclass->lang['register']}</a> )
EOF;
}//endelse
//startif
if ( $this->ipsclass->member['mgroup'] == $this->ipsclass->vars['auth_group'] )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
<b><a href="{$this->ipsclass->base_url}act=reg&CODE=reval">{$this->ipsclass->lang['resend_val']}</a></b> ·
EOF;
}//endif
//startif
if ( $this->ipsclass->member['g_access_cp'] == 1 )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
<b><a href="{$this->ipsclass->vars['board_url']}/admin.{$this->ipsclass->vars['php_ext']}" target="_blank">{$this->ipsclass->lang['admin_cp']}</a></b> ·
EOF;
}//endif
//startif
if ( $this->ipsclass->member['has_blog'] == 1 )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
 <b><a href="{$this->ipsclass->base_url}automodule=blog&req=showblog&mid={$this->ipsclass->member['id']}">{$this->ipsclass->lang['myblog']}</a></b> ·
EOF;
}//endif
//startif
if ( $this->ipsclass->member['id'] )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
 <b><a href="{$this->ipsclass->base_url}act=UserCP&CODE=00" title="{$this->ipsclass->lang['cp_tool_tip']}">{$this->ipsclass->lang['your_cp']}</a></b> · <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Search&CODE=getnew">{$this->ipsclass->lang['view_new_posts']}</a>
EOF;
}//endif
//startif
if ( $this->ipsclass->member['id'] AND $this->ipsclass->member['g_view_board'] )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
 · <a href="java script:buddy_pop();" title="{$this->ipsclass->lang['bb_tool_tip']}">{$this->ipsclass->lang['l_qb']}</a>
EOF;
}//endif
//startif
if ( $this->ipsclass->member['g_use_pm'] AND $this->ipsclass->member['members_disable_pm'] == 0 )
{
$IPBHTML .= <<<EOF
 · <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Msg&CODE=01">{$msg[TEXT]}</a>
EOF;
}//endif
$IPBHTML .= <<<EOF


</p>
</div>
EOF;

//--endhtml--//
return $IPBHTML;
}

bet viņš neiet kad iesaista parastajā index.php, varbūt kāds lūdzu nevar palīdzēt?

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...