Jump to content
php.lv forumi

Apache offline


Recommended Posts

lieta taada - ilgu laiku sursinaajos ar apache, kad dators bija netaa;

 

bet, kad gadiijaas buut offline, bet, protams, ar palaistu Apache uz localhostu, tad tie php faili, kuros bija formas, vienkaarshi nedarbojaas;

 

darbojaaas tikai tie, kuros bija echo liimenis;

 

iisaak jautaajumu var formuleet shaadi:

vai ir iespeejams testeet visus php skriptus, ja dators nav piesleegts inetam?

Link to comment
Share on other sites

lieta taada - ilgu laiku sursinaajos ar apache, kad dators bija netaa;

 

bet, kad gadiijaas buut offline, bet, protams, ar palaistu Apache uz localhostu, tad tie php faili, kuros bija formas, vienkaarshi nedarbojaas;

 

darbojaaas tikai tie, kuros bija echo liimenis;

 

iisaak jautaajumu var formuleet shaadi:

vai ir iespeejams testeet visus php skriptus, ja dators nav piesleegts inetam?

jaa, ir iespeejams .. pats taa biezhi vien daru.

Link to comment
Share on other sites

lūk, tā jau man likās..

 

tad nākamais jautājums:

 

kāpēc man nedarbojās skripti? (tagad paskatījos, viss ok);

kur var būt iespējamās kļūdas?

konfigurācija?

nu paarbaudi konfigu ;)

Link to comment
Share on other sites

PHP un Apachem nevajag lai tavs dators buutu tiiklaa.

Kameer vien tu savos php scriptos neizmanto kaut kaadus aareejos resursus (DB (MySQL) serverus (kas neatrodas uz tavas kastes), formu suutiishanu vai kaut kaadas informaacijas nolasiishanu no citiem webserveriem u.c. visu kam nevar tikt klaat lokaali vai caur localhostu).

 

Preteeji visam vajadzeetu iet caur

 

http://localhost/

http://127.0.0.1/ vai

http://tavaipadrese/

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam, kad izrauj neta kabeli, vēlāms arī kešu iztīrīt (vai uztaisīt stipru refreshu), citādi daļa lapu it kā vēl iet no weba, daļa no localhost, tāpēc varbūt arī negāja.

 

P.S.> es visu laiku maajaas bez ineta:

Apache/php/MySQL/Mailserver/FTP/Shoutcast [i-radio] - viss vai nu straadaa, vai vismaz bija likts un straadaajis.

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Es iisteniibaa peedeejaa laikaa saakumaa kodeeju lokaali, peec tam uzmetu jau gatavu vai kaut kaadaa citaa izstraades stadijaa esosho projektu uz web-servera

Jo savaadaak sanaak baigaa bremze, ja pie katraam izmainjaam ir jaataisa failiem uploads.

Edited by des
Link to comment
Share on other sites

Njus, tas straadaa, ja ir pietiekoshi aatrs connekts. Bet, ja gadaas njemties ar serveri, kura piesleegums mezhoniigi raustaas...

Njaa. un shaajaa gadiijumaa man ir projects, kur dalja griezhaas uz lokaalaa servera, bet dalja uz webservera.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir mysql db gan uz webservera, gan uz lan-servera.

Taa kaa uz lan-servera ir tabulas, kuras satur informaaciju, kurai nu nekaadi uz webservera atrasties nevajadzeetu, tad uz webservera meetaajas tikai atsevishkjas tabulas. Taa kaa no webservera db datiem ir jaaveido visaadas atskaites & webserveris ir diezgan leens, tad jaataisa sho tabulu sinhronizaacija reizi stundaa vai pusstundaa, kas var mainiities atkariibaa no datu izmainjas intensitaates uz webservera.

Iisaak sakot taa dalja no klientu db, kuru var un ir nepiecieshams ietekmeet pashrociigi klientiem, atrodas uz webservera, bet paareejaa dalja, ar kuru darbojas attieciigaa iestaade atrodas lanaa.

Veel kaadi jautaajumi? ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...