Jump to content
php.lv forumi

Screen resolution...


UTF-10

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pilnīgi nepiekrītu jums. Nu jā nodirsti daži labi te tiek, bet tikai tāpēc, ka nesaprot, ko viņiem citi saka. Tā jau cilvēks nāk te tērēt laiku, lai atbildētu uz iesācēju jautājumiem, uz kuriem atbildi elementāri var atrast atverot manuāli vai gūgli ar elementāriem keywordiem. Bet nē, topika autors pats parasti nemēģina saprast, ko viņam saka, bet tikai gaida, kad gatavu kodu priekšā uzrakstīs.

 

Man tādiem jau apnicis palīdzēt. Ja es redzu, ka cilvēks grib (un galvenais, ka var) saprast un grib iemācīties, tad es viņam palīdzu un stāstu. Bet ja šis tikai brēc pēc koda, tas jau man ir līdz kaklam.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai piebilst Ja nemaaki nosuutiit datus --> ko lai tev paliidz?

gatavu skriptu? TAS MAKSAAS NAUDU un #@(&$(@&%( "pa notam , stanjesh begimotam"...

tavs cit:"PHP, BASIC, PASCAL, apgustu C++ un asambler..."

@)*%) nemaaki tu PHP , jo tas nu ir viens no web programmeshanas pamatu pamatiem....

(nosuutiit & sanjemt datus no servera)...

P.S. ES arii varu teikt ka maku programeet gandriiz visaas iespejamaas valodaas...

Maku uzrakstiit krutas lietas , Vismaz esmu abguvis 'HELO WORLD'...

 

ar php maku sanemt un nosutit serverim bet ar Javu nee.. tu vecit laikam esi aprobezots...

 

Pilnīgi piekrītu Paulinjam, man arī bieži vien ir pretīgi skatīties kā tiek nodirsti jauniņie.

Nu un ka viņi nesaprot vai nemāk saprast. Viss nāk ar laiku.

Labāk tad nerakstīt vispār neko nekā lieki dirst!

Vismaz jkaut kads atbalsts... iuzradas sapratigas butnes nav izmirushas...

Newb nav looser.. to deretu iegaumet...

Looser ir tas kas jau sen daudz ko mak un vel jo projam ir spiests tupet shaja foruma...

 

P.S. Paldies paulinjsh daudz ko deva... tagad tik vel shis tas japateste ja aizies bus kruta...

 

jap, un tad, kad iedod kodu, tad brēc, ka neko nesaprot un kas tajā kodā īsti notiek :D

 

Taa ir uztaisat sev steriotipus un tad priecajaties... es visu ko man vajadzeja atradu tikai ne to ka lai ieraksta failaa ar javu... un to 1komandu jau nu var uzrakstit man skiet tas nav gatavs kods... Jeb ari tas ir viss ko jus varat?

Link to comment
Share on other sites

ar php maku sanemt un nosutit serverim bet ar Javu nee.. tu vecit laikam esi aprobezots...
Kā tu domā ko liecina tas, ka tu Javascript jauc ar Java ?

 

Looser ir tas kas jau sen daudz ko mak un vel jo projam ir spiests tupet shaja foruma...

Tu kautkādu loģiku vispār šeit saskati, ko pats pateici ?

 

P.S.... es visu ko man vajadzeja atradu tikai ne to ka lai ieraksta failaa ar javu...

Pastāsti ko tu atradi, un ko tu nekādīgi nespēj atrast ?

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Aaaksti gatavie... es maku programmet normali, tacu neesmu macijies javascript... man likas ka sitais ir palidzibas forums nevis dirseju forums

Un kā tu domā, kādas atbildes pēc šitā "opusa" tev tiks dotas? Pieklājību tev neviens nav mācījis?

Ja esi tik kruts "programmētājs", tad nebija nekādu problēmu paskatīt javascript manuāli, un saprast, kas un kā darās. Vēl jo vairāk, tev pateica priekšā, kādas funkcijas tev vajadzīgas. Tie ir web programēšanas pamati...

Bet vai tev nav zinams kods kur jau tas ir izdarits

Tas laikam gan nav brēciens pēc gatava koda, ne? Te ir nevis labdarības forums, bet "palīdzības" forums programmētājiem. Un nevis sliņķiem, kuri nevēlas paši domāt un mācīties!

Link to comment
Share on other sites

es visu ko man vajadzeja atradu tikai ne to ka lai ieraksta failaa ar javu...

ja tu domā ar javascript, tad failā ierakstīšana nenotiek ar javascriptu. ar javascriptu (izmantojot AJAX tehnoloģiju) tu vari izsaukt kādu PHP failu, kas izpildīs servera puses darbības.

 

tātad ir php fails, kas ieraksta saņemtos datus failā. sauksim to par write.php. primitīvi tas varētu izskatīties šādi

<?php
if (isset($_POST['platums'])) {
fputs(fopen("fails.txt", "w"), $_POST['platums'], $_POST['augstums']);
}
?>

 

un tavā lapā ir funkcija, kas nosaka lietotāja platumu un augstumu (nu, ne gluži paša lietotāja ;) ) un saglabā to mainīgajos platums un augstums, un vēl šāda funkcija:

function submitForm()
{ 
	var req = null; 

	if (window.XMLHttpRequest)
	{
			req = new XMLHttpRequest();
		if (req.overrideMimeType) 
		{
			req.overrideMimeType('text/xml');
		}
	} 
	else if (window.ActiveXObject) 
	{
		try {
			req = new ActiveXObject("Msxml2.XMLHTTP");
		} catch (e)
		{
			try {
				req = new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP");
			} catch (e) {}
		}
		}


	req.onreadystatechange = function()
	{ 
		if(req.readyState == 4)
		{
			if(req.status != 200)
			{
			alert('kļūda! nevarēja savienoties: "+req.statusText);
			}	
		} 
	}; 
	req.open("POST", "write.php", true); 
	req.setRequestHeader("Content-Type", "application/x-www-form-urlencoded"); 
	req.send('platums='+platums+'&augstums='+augstums); 
}

kad tev vajag, izsauc šo te funkciju.

 

nu lūk, gatavs kods tam, ko tu nevarēji atrast.

 

ps. funkcija paņemta no viena tutoriāļa. kad es sāku ajaxu un meklēju piemērus, tad šo te atradu piecās minūtēs, nejautājot nevienā forumā.

Edited by Stopp
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...