Jump to content
php.lv forumi

kaa dabuut php 5?


ingmars

Recommended Posts

kaads reizi pa visaam reizeem var luudzu pateikt kaa instaleet php 5, jo man nepaveicas nekad un internetaa es neatrodu kaa uzinstaleet ( vieniigi krieviski paares lapelees - nesaprotu, angliski - uhh, meegjinaajis esmu bet - neizdodas). plzzz help

+ nedomaajiet ka nemaaku angliski!!!!!

Edited by ingmars
Link to comment
Share on other sites

ingmars --> Nezinu man mieriigi UZ XP

griezjas Apache 2.0xx

+ 5.xxx PHP

+ Mysql 4.1.xxx

--------

Nav bijushas lielas probleemas

iet visi vecie skripti (pat dalja kas uz PHP3 ) un nekas.....

 

koko--> Viss kas vajadziigs ir RTFM ;)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

ļaudis jūs paši sev domājat problēmas aiz gara laika vai? tajā pašā php.net ir manuālis kā installēt php gan uz win, gan nix, un te vēl stāsta ka angļu valodu zin.

un nav problēmu arī ar apache 2.x nekur, problēmas var būt tikai tanī, ka abas rokas ir kresās un pelēkā vielas vietā skaidas.

Edited by goldy
Link to comment
Share on other sites

Nu tā gluži nevar teikt ka "_nav_ problēmas" jo apache 2.x tiek spiests uz threading mehānismu turpretī php vēlaizvien ar visām savām ekstensijām nav threadsafe (vismaz neviens nedod garantijas) :)

Taču noklusētājā prefork variantā protams strādās bez jebkādām kaitēm..

Link to comment
Share on other sites

Guest Medniex

Kad liec virsu, skaties versijas. Es uzstadiju Apache 2.0.59 un PHP 5.1.4.4. Viss strada. Kad meginaju to pasu darit ar vecaku Apache 2.0.XX versiju, negaja.

Link to comment
Share on other sites

Lab meegjinaashu.......

 

un nav problēmu arī ar apache 2.x nekur, problēmas var būt tikai tanī, ka abas rokas ir kresās un pelēkā vielas vietā skaidas.

tas noziimee ka shajaa galaa pie kompja vinnijs puuks seezh?!##@$ . kautkaa neredzu :)

Edited by ingmars
Link to comment
Share on other sites

Guest Medniex
Slikti esi mēģinājis. Kad es biju licis, tad ir gājis arī ar vecākām.

 

Labi esmu meginajis. Uzliku Apache, tad PHP pa vienai versijai, sakot no jaunakas. Aizgaja tikai PHP 5.0.5.5

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...