Jump to content
php.lv forumi

2 big questions


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

:o

Man ir 2 jautaajumi, kuri man tuvaakajaa laikaa jaaatrisina:

1) kaa taisiit valodu paarsleegshanu lapai??? koroch index.php ir galvenaa, kas visulaiku paarlaadeejas...

2) kaa iesleegties uz session_id un caur to it kaa vai cepumiem vilkt $_GET liidzi vai arii citus globaalos mainiigos... Tas tachu tagad ir baigi populaari! Kaa to tehniski dabuut gatavu? :(

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, protams, kāda struktūra ir visam saitam. Mana mazā kautrīgā tradīcija - ieraksti iekš MySQL ar atsevišķu lauku valodai. Valodas parametru velkam līdzi sesijā un katrreiz atlasam no datubāzes to, kam WHERE language='$current_language'. Priekšrocība - viegli pārslēgties no vienas valodas uz otru jebkurā brīdī nomainot tikai sesijas variabli. Varbūt ir arī gaišākas idejas.

Link to comment
Share on other sites

veel jau jaaizdomaa kur glabaat un kaa paarsleegt visu to saturu kas nav datubaazee, bet arii ir jaatulko, nu visus siikos tekstinjus Labdien, Sadaljas, Par Mums un taa taalaak. Taa tachu nemeedz buut, ka viss raadaamais teksts liidz peedeejam simbolam tiek njemts no db

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, protams, kāda struktūra ir visam saitam. Mana mazā kautrīgā tradīcija - ieraksti iekš MySQL ar atsevišķu lauku valodai. Valodas parametru velkam līdzi sesijā un katrreiz atlasam no datubāzes to, kam WHERE language='$current_language'. Priekšrocība - viegli pārslēgties no vienas valodas uz otru jebkurā brīdī nomainot tikai sesijas variabli. Varbūt ir arī gaišākas idejas.

 

Hei, es būtu ļoti pateicīgs, ja kāds iemestu vienkāršu piemēru šim, teiksim, ir divas valodās, LV un EN, un ir linki, zem tiem apakšlinki - teiksim, kādi 2, 3 līmeņi! Kā to skriptuāli dabūt gatavu?

P.S. config failā es sarakstu ceļus un citas lietas, kuras izmantoju bieži, functions failā ierakstu biežāk izmantojamās php funkcijas, savukārt, teiksim database failā ierakstu datubāzes piekonektēšanāš un queriju Objektu!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...