Jump to content
php.lv forumi

Normālas austiņas!


Robis

Recommended Posts

Vai kāds zin, kādas firmas un kādas austiņas ir normālas? Protams - ar pievienoto mikrafonu!

Prasības:

- pietiekami izturīgas un pēc 2 gad kalpo kā jaunas;

- laba skaņas kvalitāte;

- maksimāli maz kaitīgas ausīm;

- ērti uzliekamas, noņemamas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- pietiekami izturīgas un pēc 2 gad kalpo kā jaunas;

Jebkuras austiņas kalpos >2g. (ielikt kastītē skapī) - kā lietosi - tik arī kalpos

 

- laba skaņas kvalitāte;

Austiņas virs 50Ls

 

- maksimāli maz kaitīgas ausīm;

Tas ir paša rokās.. kā uzliksi skaļumu/ekvalaizeri

 

- ērti uzliekamas, noņemamas.

wtf?

Link to comment
Share on other sites

Nu bāc, es normāli lietoju austiņas kā austiņas, pa 5 Ls nopirku pirms gada, bet nu jau noplīsa! Nu, manuprāt īsti normāli tas nav, ja lietoju es viņas viens! Man vajag tādas, kas iet 2 gadi.

Varbūt kādu firmu varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

a es skatos visi tādi mega kruti koderi, strādā mega krutās vietās, a pērk austiņas par 5ls un sūdzās, ka pēc gada viņas nomirst :D kas i - kredīti māju būvniecībai jūrmalā paņemti?! :D :D

 

damn, īstenībā man ar vajadzētu austiņas, bet tādas atsevišķās laikam, kuras braucot ar velo nekrīt nost, bet ar pēc iespējas īsāku vadu (kaut vai vispār 20cm - mobilajam handsfree kilometru garš :) )

Link to comment
Share on other sites

a es skatos visi tādi mega kruti koderi, strādā mega krutās vietās, a pērk austiņas par 5ls un sūdzās, ka pēc gada viņas nomirst :D kas i - kredīti māju būvniecībai jūrmalā paņemti?! :D :D

 

Smieklīgi, bet fakts. Es savas nopirku pa Ls 3. Iegāju 636 uz barona ielas un teicu, ka gribu labas austiņas, bet no viņām neko nesaprotu. Tā vietā lai tas frukts man notirgotu austiņas par ~20Ls ar ko biju rēķinājies, viņš man iedeva pa 3Ls un teica, ka tās esot baisi labās. Patiesībā kādu pus gadu arī nebija nekādas vainas, tagad gan vairs neskan :D. Manā gadījumā problēma bija faktā, ka pārdevējs vienkārši NEMĀCĒJA PĀRDOT.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...