Jump to content
php.lv forumi

Portatīvais dators


SkyD

Recommended Posts

linuxi pirms ~pus gada mēģināju pieradināt kā darba OS - nesanāca. nu tik neatstrādāts vēl tieši sīkumos un savietojamībā. varbūt tā ir tikai nevēlēšanās kopēt windoses fīčas, bet nu tas pamatīgi iebremzē visu attīstību

Link to comment
Share on other sites

nu es to visu stāstu no paša pieredzes vadot IT infrastruktūru vairākos uzņēmumos - nav jau tā, ka vienkārši pasaku - ir sūds un viss :) un lai cik man nepatiktu AMD, mūsu abi lielie serveri ir tieši AMD :)

 

labāko variantu nav - ir kompromisi. pats lietoju W sērijas Asus (ar ļumīnija korpusu) smags un paliels maita, toties nu zvērīgs darbam. protams ir lietas, kuras nepatīk, bet nu var pieciest. admins skraida apkārt ar jaunu Dell - arī apmierināts, tikai plastmasa sūdīga. Vēl ir galīgi svaigs Sony Vaio - ir ok, bet sev negribētu... kkas nav īsti labi + iebremzē bik. un sadauzīta ekrāna nomaiņa Vaio maksā ~700ls (nokrita maita :D iepirka to miskasti virs 1200 man liekas)

 

nu tas tā īsumā :)

pats sev jaunu ņemšu visdrīzāk Asus

Link to comment
Share on other sites

portatiivajiem taa- ja grib darbam, tad asus vai toshiba.

+ atsevishko videokarti.

amd nau slikti laptopos, intel jau ar nau :)

ja grib portatiivo, tad vaik izlemt, cik vinjam atveeleet naudinjas un aiziet uz sakariigu bodi, un parunaaties ar paardeveeju, ja buus sakariigs paardeveejs, izstaastiis kas un kaa.

vaik pateikt kam buus shis paredzeets un cik var naudinjas atmest... vaidzeetu vismaz 800 LS .... tad buus sakariigs .. :)

Link to comment
Share on other sites

atsevišķu videokarti?!?!

par toshibu nezinu - ir viena laba pieredze un viena ļoti slikta, pietam īsti nedabūju uz ilgu laiku testēt... tā kā no komentāriem atturēšos :)

aa vēl piebildīšu ka labā pieredze ar lēto toshibu (ap 500) un sliktā ar dārgo (hz cik bet ap 1k )

Link to comment
Share on other sites

darbam jau atsevishku nevaik...

mees paarsvaraa tirgojam asus,toshibas un HP (hp mazaak, jo brends)

+ veel peec klienta veelmeem :) ja vinsh grib kaadas citas firmas - nau probleemu :)

 

hmnc - nu mums nau naakushi atpakalj toshibas ... laikam jau ka straadaa , bet es tevi saprotu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hmnc - nu mums nau naakushi atpakalj toshibas ... laikam jau ka straadaa , bet es tevi saprotu :)

 

Iepirkam dazhadas toshibas - secinajums toshiba M70, ir krietni labaaka jo tai ir SATA diski, nevis IDE. Attieciigi viedoklis, ka nav verts njemt nevienu ar IDE, jo MS office un ari OS ielaadeejas krietni aatraak pie apmeram vienadiem prochiem un atminjas. Principa dazreiz ir vets samaksaat kadu 100ls vairak.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...