Jump to content
php.lv forumi

Portatīvais dators


SkyD

Recommended Posts

Hei. Doma ir iegādāties portatīvo datoru. Itkā atradu tādu tīri normālu pa ļoti labu cenu. Tātad ->

FUJITSU SIEMENS AMILO Pa 1510-10:

procesors AMD Sempron 3200+,

RAM's 1024MB,

HDD: 80GB,

DVD+/-R+/-RW.

 

Cena: 590Ls.

 

Varbūt ir kādam šāds kompis, jo nekur netā pa viņu neatradu.

Un kāds ir tas AMD Sempron procesors? Labs - slikts? 3200Mhz taa tiiri labi, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

1.) tur nav 3200Mhz, bet gan kā jau mobīlam procim mainīga frekvence - kaut kādi 600Mhz .. 1800Mhz (var atslēgt reizinātāja automātisko maiņu)

2.) Viss kas ir lēts - nav pietiekami labs... nesaku ka slikts, bet nekas dižs arī nav...

 

Kā php-rakstāmmašīna būs OK.. un tas arī viss...

Link to comment
Share on other sites

nu neiesaku pagaidām ņemt portatīvos ar AMD.. nav galīgi atstrādāta tehnoloģija - darbā trīs ar AMD tusējās... nu miskastes neskatoties uz to ka 64bit un 3000+ (laikam)

ņem Centrino un būsi apmierināts. par tiem duo core vai kā tos jaunos intel brīnumus sauc arī nav labas atsauksmes dzirdētas tīri no lietotājiem.

 

un vispār jau piekritīšu Delfins otrajam punktam. normāls portatīvais velk virs 1000Ls (normālam darbam nevis spēlītēm)

Link to comment
Share on other sites

vo vo- AMD priekš PC, Intel priekš ļaptopiem!

 

Pašam HP, nekādu sūdzību. Man gan jau tāds itkā lēns (HP nx6110), bet ar šito pašu 1.4 celeronu, man velk visu Photoshopu, kā kāds 2ghz PC. Es gan ja ņemtu tagad ļaptopu, tad skatītos, lai Intel iekšā un pēc dizaina lai patīk. Tam komplektētājam nozīme ir tikai garantijas servisā, kurš būs vienmēr - citur ātrāk, citur ne tik ātri.

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

Nu mācīšos RTK par programmētāju. Tapēc tas kompis būs domāts mācībām un viss. Bez jebkādām spēlēm.

Tad tev kompi pa 1000Ls diez vai vajag ;)

 

Ja es izvēlētos laptopu, es galvenokārt skatītos uz baterijas darbības laika un jaudas attiecību. AMD laptopiem kā likums baterijas darbības laiks ir ļoti mazs. Ja man tagad būtu jāpērk laptops, visticamāk iekļautos aptuveni 600Ls robežās vai pat vēl mazāk.

Link to comment
Share on other sites

HP noteikti NEiesaku - darbā kādi 10-15 HP... nu miskastes!

1. lēni

2. servisā mūs jau pazīst :)

 

par macintošiem.. mētājās divi tādi. viens no viņiem ir pēdējais ar veco apple proci - zvērīgs maita, otrs jauns ar dualcore - lēnāks par to veco. bet lietošanas ziņā abi divi - bremzētāki par parasto pīsli, lietošanā neērtāki (lietojamība uzupurēta dizaina labā) utt. gribēju sev paņemt darbam, patestēju - nu nah! :)

Link to comment
Share on other sites

tiem maciem ko testēji cik rams bija. ja zem 1gb un osx sākot no pantēras, tad nemaz nevar cerēt ka kaut kas ātri notiks.

par interfeisu - pieraduma un gaumes lieta, man atkal gribās iefleimot ka drīzāk puse linux desktopiem saliktas smukas bildes a usošana soso - pliks fluxbox vislabāk :> vai arī windows xp defaulā meklēšanas fīča - nu i nah to lēkājošo suni un spiest ka gribu meklēt failu, mūziku, video, tad atbildēt jā atradu, nē neatradu lūdzu atļauj citus parametrus ierakstīt un rocies atkal cauri visiem diskiem pustundu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...