Jump to content
php.lv forumi

Dinamiska forma


Robis

Recommended Posts

Respektīvi - vajag, lai forma jēdzīgi savietotos ar php arī.

Bet ideja tāda:

Ir vairākas izvēlnes - radiobuttons - atkarībā, kurš tiek ieklikšķināts, rādās zemāk attiecīgais variants ar ievadāmo lauku - tie lauki var būt dažādi un dažādi validējas... Ar hidden div ir grūti normāli uztaisīt kaut vai tāpēc, ka jāraksta vairāki html varianti un jāliek position:absolute.

Manuprāt šeit ir pilnīgs javascript ar visu write()

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tāda, ka vajadzīgs, lai tos dinamiskos formas elementus javascript uzzīmē pats, lai nav lieki elementi (kuriem iespējams vienādi vārdi) kā html - visible/hidden div gadījumā tā būtu...

Principā - man vajag kādu skriptu tamlīdzīgu - neesmu vēl atradis...

Link to comment
Share on other sites

1.) Robi, tu domā nepareizi... lai ir labāk lieks hidden elements, nekā visu laiku veidot pa jaunu tās formas elemntus (es taču varu spiest radiobuttonus cik gribu...)... un arī tāpēc, lai nepazūd ievadītie dati...

 

2.) position:absolute te vispār bezjēgā pieminēts...

 

3.) PHP/JS validācija arī nevajag būt problēmu...

4.) gatavu skriptu toč nav... raksti pats...

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrošu, kāpēc css position:absolute!

Tāpēc, ka formas laukiem jābūt vienā vietā weblapā - nomainās tie atkarībā no iezīmētā radio button. bet ja saliek viņus visus html, vienu kā visible, pārējos hidden, sanāk, ka hidden arī aizņem vietu un pastumj nākamo uz priekšu. Tāpēc laikam tikai ar position:absolute.

Link to comment
Share on other sites

tu gribi teikt, ja pārslēgšos no cita radiobuttona un tālāk formā star 2 edit-laukiem būs attālums 300pix?

 

Kamon, vecīt, beidz tu te muļķoties...

 

Un hidden-elements vispār necik neaizņem vietas... tā kā visi visible-lauki pabīdīsies uz augšu vai pa kreisi/labi - atkarībā no layouta...

 

PROTAMS, es nerunāju par debīlo layoutu ar table.. tad gan jāslēpj viss ROW vai COLUMN, vai kā tev tur būs sadefinēta tabula, koroč beigās dabūsi havot baigo sex-u ;)

 

PS: pats esmu izmantojis DIV/SPAN-bāzētu layoutu un nekādu problēmu...

Link to comment
Share on other sites

Ir atšķirība starp "display: none" un "visibility: hidden", Robi. Ja grib noņemt no ekrāna tos, tad jālieto pirmais. Ja gribi tikai paslēpt (t.i. nezīmēt tos, taču savu vietu tie "neatstāj"), tad to otro lieto. RTFM kādreiz izdari, ok?

Link to comment
Share on other sites

PROTAMS, es nerunāju par debīlo layoutu ar table.. tad gan jāslēpj viss ROW vai COLUMN, vai kā tev tur būs sadefinēta tabula, koroč beigās dabūsi havot baigo sex-u ;)

PS: pats esmu izmantojis DIV/SPAN-bāzētu layoutu un nekādu problēmu...

tas 2 lietas var bez probleemaam apvienot ;)

<table>
<tr>
  <td> radio butoni</td>
</tr>
<tr>
 <td>
 <div id="el_1">
 Elements 1
 </div>
  <div id="el_1">
 Elements 2
 </div>
 <div id="el_n">
 Elements n
 </div> 
</td>
</tr>
</table>

Un viss rullees ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...