Jump to content
php.lv forumi

Prieksh kam mes macamies PHP?


AntiXakep

Recommended Posts

jau toreiz jūrmalā, kad pirmoreiz pilis cēlām, vecaistēvs neviļus pamādams uz manu pusi, stāstīja savam draugam, izbijušam zvejas tralera kapteinim, ka jaunā paaudze viņam neliks vilties - tā apņēmība, ar kādu es cilāju lāpstiņu, nesu ūdeni un liku pļeku pie pļekas - tā liecināja, ka dienās izaugšu par lielu vīru. vecaistēvs šo dienu vairs nepiedzīvo, bet es zinu - viņš tur augšā noskatās un savam draugam saka - skaties, lūk, tur, tas mans mazdēls, jaunais programmists un dendijs.

 

gadi nāca, gāja un aizgāja. tagad es te tā sēžu un domāju. noskatos uz savu nodzīvoto dzīvi un varu ar roku uz sirds pateikt: eu, džeki, jūs nu gan esat stulbi. neko jūs/mēs nemākam tā kā labāk nemuldiet. onkulīši atradušies. iesācēju kodam cauri ejat? tak jūs paskatāties ko jūs āksti paši rakstāt un tad dziediet gulbja dziesmas par pelēkajiem padomju laikiem un jaunajiem laikiem ar php. savu lapu html sources nevarat vienā disketē gan jau satilpināt un php rakstāt tādus āžu kodus, ka tik turies un bikses nepārrauj.

 

priecīgus ziemassvētkus un saldus sapņus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jau toreiz jūrmalā, kad pirmoreiz pilis cēlām, vecaistēvs neviļus pamādams uz manu pusi, stāstīja savam draugam, izbijušam zvejas tralera kapteinim, ka jaunā paaudze viņam neliks vilties - tā apņēmība, ar kādu es cilāju lāpstiņu, nesu ūdeni un liku pļeku pie pļekas - tā liecināja, ka dienās izaugšu par lielu vīru. vecaistēvs šo dienu vairs nepiedzīvo, bet es zinu - viņš tur augšā noskatās un savam draugam saka - skaties, lūk, tur, tas mans mazdēls, jaunais programmists un dendijs.

 

gadi nāca, gāja un aizgāja. tagad es te tā sēžu un domāju. noskatos uz savu nodzīvoto dzīvi un varu ar roku uz sirds pateikt: eu, džeki, jūs nu gan esat stulbi. neko jūs/mēs nemākam tā kā labāk nemuldiet. onkulīši atradušies. iesācēju kodam cauri ejat? tak jūs paskatāties ko jūs āksti paši rakstāt un tad dziediet gulbja dziesmas par pelēkajiem padomju laikiem un jaunajiem laikiem ar php. savu lapu html sources nevarat vienā disketē gan jau satilpināt un php rakstāt tādus āžu kodus, ka tik turies un bikses nepārrauj.

 

priecīgus ziemassvētkus un saldus sapņus.

:lol: speeciigi :)

 

btw, 100. posts :)

Edited by Kaklz
Link to comment
Share on other sites

:blink: Tas ta notiekas ka laikam ejot mes arvien labakus un labakuuuuuussssss kodus kodejam, bet tas jau nenozime ka var par citiem rekt kursh tiko sacis kodet un vel daudz ko nemak! Ir tads pienemts taka nerakstits likums ka gudrie koderi var rekt par jauninjamiem kuri tiko sakushi kodet un macas no savam kludam petot citu kodus !

Blads ka man nobesijushiir shitie murgi par to ka ja tu tiko saki un daudz ko nezini programeshanas valoda tad par tevi vienmer atradisies gudraks kursh vares par tevi parekt!

Link to comment
Share on other sites

Naakas piekrist.

Tas, ka cilveeks apreec kaadu citu, kuram nav tik liela pieredze, neko labu par vinju pashu neliecina.

Protams, visdriizaakais taa ir tikai kaut kaadu negaaciju vai neapmierinaatiibas kaadaa dziives jomaa izgaashana.

Daudz veseliigaak ir daliities par sevi, savaam kljuudaam, nekaa truli meegjinaat pacelt sevi, bljaustoties, re kaads tas idiots, vai cik tas liiki codee.... :(

Link to comment
Share on other sites

Naakas piekrist.

Tas, ka cilveeks apreec kaadu citu, kuram nav tik liela pieredze, neko labu par vinju pashu neliecina.

Protams, visdriizaakais taa ir tikai kaut kaadu negaaciju vai neapmierinaatiibas kaadaa dziives jomaa izgaashana.

Daudz veseliigaak ir daliities par sevi, savaam kljuudaam, nekaa truli meegjinaat pacelt sevi, bljaustoties, re kaads tas idiots, vai cik tas liiki codee.... :(

iet jau runa par to, ka ir *paarlieku daudz* cilveeku, kuri iemaacoties, ka ir taads echo un include uzreiz sevi uzskata par super-duper koderiem un sludina pa visu pasauli, ka vinji ir PHP guru

 

iespeejams, ka dazhi pasmiesies, bet es sevi uzskatu tikai par advanceeetu iesaaceeju php jomaa.. jo ir paaraak daudz lietas, kuras es nezinu. taa luuk :P

Edited by Kaklz
Link to comment
Share on other sites

:blink: Mans vispar neblauj ka mak php bet ja nu kadam vajag palidzet tad nu es lidzu ka varu! :blink: <-- ka man patik shitais smaidinsh!

Link to comment
Share on other sites

:)

Es arii ir advanceets iesaaceejs.

Pats prasu padomus, ja kaut ko nemaaku.

Un arii citiem, cik iespeejams paliidzu.

Un nav jau runa par tiem, kas iemaacaas include un echo un saka, ka tagad ieksh php uztaisiitu kaut vai banku sisteemu kaut kaadu;

Runa ir par to, ka cilveeks kaut ko paprasa, kas kaadam aspraatim liekas triviaals, un tad shis aspraatis njem un noreec un noliek liidz ar zemi sho cilveecinju.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Vairak tadu cilveku kas palidz ,j parsvara visi kliedz lameris mekle google utt bet nahuj tad domats shis forums <-- protams ka lai uzdotu jautajumu!

Link to comment
Share on other sites

Konkretizesim jautajumus!

Gribat klut par super mega lielo programetaju kursh mak visas programeshanas valodas?!

Prosta par programetaju kursh mak HTML PHP Mysql

Hackeri kursh lauz interneta lapas !?

Prieka pec kodeju ?!

Aiz nav ko darit?

Mans draugs programme un es ari gribu pameiginat veiksmi shaja laucina!

Es jau esmu PHP guru un tikai papildinu savas smadzenes !?

Mama ar teti mani piespiez naktim sedet pie kompja un zubrit ieksha PHP?

Gribas iemacities PHP lai pec tam varetu dirst virsu jauninajiem kas sak tiko PHP, ka vini ir Lameri !

 

Nedirshat tikai ka es neuztaisiju Poll es meginaju bet man kaut ka nesanaca!

Biki spama shama foruma ! :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bhi.. bhi... bhihihihi. Priekš kam? PRIEKŠ KAM? Jo mazie ruķīšcilvēki, kas dzīvo sienās, teica, ka izbakstīs man acis, kamēr es gulēšu, ja es to nedarīšu.

 

 

 

 

 

Gribat pastāstīšu jums mazu naksnīgu pasaciņu? Jā, es redzu pēc jūsu actiņām, ka gribat! Lai iet.

 

Reiz sensenos laikos kādā barbaru karaļvalstī mazie bērniņi nevarēja naktīs aizmigt, jo baidījās, ka velns nocirtīs tiem galvas. Gāja dienas, nedēļas, mēneši, un viņi naktīs neaizvēra ne acu, un sēdēja tumsā un gaidīja velnu. Līdz Bailes, vissenākā no sajutām, tos saēda tik stipri, ka dzīvība vairs neturējās pie miesas un tie nomira.

 

 

 

 

Šausmīga klaustrofobijas lēkme vannasistabā... pēkšņi viss - ūdens, kas viļņojās man zem kājām, atspulgs tajā, orandžā gaisma un ventilatora dūkoņa - izraisīja manī paniku, un es gandrīz paklupdams noslaucijos un skriešus izbēgu no turienes.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...