Jump to content
php.lv forumi

Prieksh kam mes macamies PHP?


AntiXakep

Recommended Posts

Klau gribas zinat prieksh kam jus macaties PHP?

Gribat klut par progeri!?

Hackeri!?

Prieka pec vai ari ai nav ko darit?

Es jau esmu kruts progeris un tikai papildinu savas smadzenes ar PHP funkcijam!?

Mama ar teti mani piespiez naktim sedet pie kompja un zubrit ieksha PHP?

 

Nu tad kapec ? a?

 

Mazins Spams php.lv foruma! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehe... labs jautājums...

ja godīgi te es apmēram tādu uzdevu sev vakar ( vai aizvakar.... ) gulēt ejot... nopietni...

es tā sāku domāt kam man viss šitas... kapēc es kaut ko tur ņemos ar tiem datoriem tik nopietni... varēju tak visu dienu pa netu vazāties un spēles spēlēt un anime skatīties dzīve būtu daudz vienkāršāka... kapēc es lietotju Linux varēju tak Windozi... kapēc es mācos PHP varēju tak izmantot journal.bad.lv vai kaut kādu movabletype.org... kāpēc es mācos to CSS verēju tak gatavu layoutu dabūt... un tā tālāk... kapēc !?

hmmm.... kurš man atbildēs ?

hmmm.... ja skatās uz tavām piedāvātajām atbildēm tad "Prieka pec vai ari ai nav ko darit" izskatās vistuvāk... kaut gan kā jau augstāk teicu var visu dienu pa netu novazāties un anime noskatīties tā kā darīt būtu ko... un prieks... hmm... nezinu gan...

Link to comment
Share on other sites

njaa.. shaadu jautaajumu esu uzdevis arii sev nez cik reiz un iisti neesu radis atbilid

 

saakaas jau vsis ar geimoshanu.. tad naacaas iemaaciities arii pasham instaleet speeles.. daudz shitaa instaleejoties un tml sapisaas kompiitis.. naacaa reinstaleet.. ar to arii viss saakaas..tjipo aizraavos ar to visu

 

bet tiesham.. nafig man to.. pilniigi piekriitu CryRat .. es tak vareetu vazaaties pa netu un neko nedariit.. bet nee.. man ir jaaraksta savaa blogaa, tjaatais veel kaut kaadas lapas un tml...

 

itkaa jau ir domas naakotni saistiit ar pc.. bet negribas arii tikai visu saistiit ar pc...

 

STRUPCELJSH :)

 

e-world - last life chance

Edited by Little_Hacker
Link to comment
Share on other sites

:blink: Mans saka ar stundam skola kur macija Paint! Pec tam mamas darba Doom 95

! Skola iemacijos power point un tad jau macijamies uz Home site 4.5 web lapu veidoshanu!(man netaisija bet sedeja www.jippii.lv chata!) :blink: Kompiti nopirka! (kas par priekiem naktim speleju Quake3 un tony hawk pro skater 2) Pirma reize kad windowsu 98 nopisu nemaceju sataisit! Nacas uz servisu vest kur par sataisishanu nacas baksot 5Ls! Pa sho laiku savam kompim nodedzinaju 1 mates plati un 3 cietos un monitoru 1 ! (labi bija ka garantija! :D ) Nu i saku istalet pirmas programinas speles un nu i ta aizgaja!(ieintereseja stradashana nevis speleshana )

Link to comment
Share on other sites

hahaha... njā... atmiņas...

 

vispār es izdomāju... lieta tāda... manuprāt zinošākie cilvēki iekš php.lv ir nopietni saistīti ar PHP darbā viņiem vienkārši to vajag zināt... a tie kas vēl nestrādā tie vienkārši mācās PHP aiz neko darīt tāpat lai interesantāk būtu lai pierādītu ka var kaut ko vairāk nekā spēli ieinstalēt... or smth... katram savs iemesls/mērķis...

 

ja paskatās uz AntiXakep sākumā uzdoto jautājumu ta vispār tur nav tāda varianta kā "Mācos jo man to vajag darbā" ( kas tak ir viens no loģiskākajiem izskaidrojumiem ! ) bet toties ir "Mama ar teti mani piespiez..." heh... zini AntiXakep daži vairs nedzīvo pie vecākiem un dažiem jau ir kaut kas jādara lai maizi dabūtu :)

 

njā... tagad tikai apjēdzu kāds ir vidējā php.lv membera vecums... apmēram...

Link to comment
Share on other sites

Apnika taisīt lapas tikai un vienīgi ar (X)HTML un CSS. Nolēmu paskatīties kas darās web lapu satura vadības sistēmu lauciņā. Atrastās sitēmas bija vai nu par maz krutas, vai par daudz krutas, tāpēc radās doma uzbūvēt pašam savu sistēmu, kas atbilstu prasībām.

Tā sākās mans ilgais ceļš kā... oi! ilgais ceļš PHP džungļos :)

Link to comment
Share on other sites

kaapeec man jaamaacaas php vai html vai css ja jau pastaav taada lieta kaa frontpage, kur visu var bez jebkaadaam koda zinaashanaam uztaisiit? kaapeec? prieksh kam php, ja savu blogu var uzmest uz live journal? kaapeec? kapeec es maaco sql valodu, lai opereetu ar datubaazeem, ja jau es php maacos? kaapeec? kaapeeec? kaaapeeeeec? shajaa laikaa es tak vereeju speeles speeleet un pa netu blandiities?

un atbilde - es gribu veidot savu karjeru naakotnee dzilji saistiitu ar shiim lietaam. taas ir manas intereses taapat kaa sportistam jaauzdod jautaajums kaapeec vinjsh vairaakas stundas dienaa bezjeedziigi sviist?

Link to comment
Share on other sites

Tā tēma ir ļoti dziļa ~ 3cm.

 

Sākas viss ar netu, spēlītēm, tad aizraujas ego un gribas kaut ko uztaisīt pašam.

FrontPage, tad Javascript un tad aiziet līdz hardcore programmēšanai (XHTML, XML CSS - pa ceļam).

Tad pienāk brīdis, kad vairs nesēdi uz kakla vecākiem un kuņģī liekamo masu iegūsti. Tādēļ nav jāuzdod triviālais jautājums - kāpēc? Jo tas ir likumsakarīgi.

Skriet sporta zālē un programmēt - tā pati nodarbe vien ir, tikai atšķiras, kuru galu tu trenē. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tikko vienam cilveekam maaciibu vajadziibaam uztaisiiju html lapinju ar 8 sadaljaam...

hehe... es jau biju aizmirsis, kaa tas ira..... kas taas par mociibaam... aa un jaa... taa kaa lapai bija jaaizskataas, ka to taisiijis galiigs iesaaceejs, arii css neizmantoju..... ehhh... visi <font size.... color....>..... :) kur tie laiki....

copy/paste/replace///// open/save/open/save..... :)

nu riktiigs chakars :)

taa kaa nenozheeloju, ka ir php :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...