Jump to content
php.lv forumi

Kas būtu jāpiedāva Jums, lai jus gribetu nomainīt esošo darba vietu?


Gundars

Recommended Posts

Cik sapratu no patreizejas situācijas, tad lielākā daļa ir labi iesēdušies un nedomā par darba vietas maiņu.

 

Tad ir jautājums, kas būtu tas, kas liktu domāt par darba vietas maiņu, kas darba devejam būtu jāpiedāvā??

 

Kas liktos Jums interesanti,pievilciigi?

 

 

PS. Atbildes piedavaa 3x reizes lielaku algu, laikam var izlaist.

Link to comment
Share on other sites

Imho, ja darba vietā ir labas kolektīvs, laba/normāla alga, normālas attiecības ar priekšnieku, tad arī 3x alga nepalīdzētu... Nekad nevar zināt, kāds būs jaunais kolektīvs, kādi(cik lieli) projekti būs... drošāk palikt vecajā vietā...

Link to comment
Share on other sites

Ar mani ir tieši tāpat. Viss atkarīgs no patreizējās darba vietas. Ja tā nepatiktos, tad labprāt mainītu to, pie sakarīgas izvevības. Taču ja patreizējā darba vieta patīk, tad arī 3x kārša alga man nelīdzēs mainīt darba vietu.

Link to comment
Share on other sites

Ne vienmēr iepriekšējo darba vietu var tikt viegli pamest. Ir lietas, kuras ir iesāktas un kuras jāpabeidz. Protams, var jau rīkoties pēc principa "tur ir labāk, eju" un doties uz citu vietu, bet ja ir vienošanās / uzsākta sistēmas izstrāde, to pamest pusdarītu nevar. Arī šobrīd nestrādāju labāko darbu padaulē un pat liekās ka šis tas ir nepieņemami, bet pie šī principa turos un gatavojos darba vietas maiņai tikai pēc projektu izstrādes beigām un veiksmīgas palaišanas.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme dabūt lojālus darbiniekus, kuri nemuks pie pirmajām grūtībām, tad tos ir pagrūti atņemt citiem. Ne jau par velti dažas lielās firmas labāk paņem darbā studentus un izaudzina paši, jo lojālākie paliks ilgi. Protams, ir brīži, kad arī lojālie meklē citas vietas, un ja izdodas patrāpīties tādam acīs attiecīgajā brīdī - esi ieguvējs.

Mani personīgi būtu grūti dabūt no manas pašreizējās darba vietas ārā. Bet iemesls, kāpēc mainītu darba vietu, ir informācija, ka jaunā darba vieta atvieglos man dzīvi un strādāšana tur man palīdzēs sasniegt dažus citus mērķus.

Link to comment
Share on other sites

Es arī piekrītu Delfinam un bubu. Vēl tikai no savas pieredzes gribētu pateikt, ja jaunajā darbā piedāvā labu algu, labs kolektīvs, bet ir kaut kāds vecs aizlaists liels projekts, kura izstrāde velkas kādus 2, 3 gadus un tagad meklēt kādu, kas to savestu kārtībā, tad ar negribētos pie tāda ķerties klāt - to ir taisījuši citi programmētāji ar saviem ieradumiem, cits stils, bezmazvai jāpielāgojas tam, iestājas rutīna un tad jau arī zūd viss strādāšanas prieks...

Vislabāk, ja ir kādi jauni projekti, kuri jātaisa no nulles un kuru izstrāde nav garāka par 2,3 mēneši.

Edited by Analgiins
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu no patreizejas situācijas, tad lielākā daļa ir labi iesēdušies un nedomā par darba vietas maiņu.

 

Tad ir jautājums, kas būtu tas, kas liktu domāt par darba vietas maiņu, kas darba devejam būtu jāpiedāvā??

 

Kas liktos Jums interesanti,pievilciigi?

PS. Atbildes piedavaa 3x reizes lielaku algu, laikam var izlaist.

 

es ieteiktu aatraak riikoties, kad straadnieks atsuuta tev savu CV....;] (manaa gadiijumaa, jo mainiiju darba vietu, un juus veelu atbildeejat)....

vajadziigs: super kolektiivs; visaadi jautrie darba tusinji (reizi meenesii vismaz); lai pasham patiktu, ko dari; alga konkureetspeejiiga (2* lielaaka par stroitelju...;]); priekshnieks un straadnieki uz viena pakaapiena; briivs darbagrafiks....

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu aatraak riikoties, kad straadnieks atsuuta tev savu CV....;] (manaa gadiijumaa, jo mainiiju darba vietu, un juus veelu atbildeejat)....

vajadziigs: super kolektiivs; visaadi jautrie darba tusinji (reizi meenesii vismaz); lai pasham patiktu, ko dari; alga konkureetspeejiiga (2* lielaaka par stroitelju...;]); priekshnieks un straadnieki uz viena pakaapiena; briivs darbagrafiks....

 

 

Nemec...sorry. Mēs gaidījām vēl CV paciņu, no personāla atlases kantoriem. Attiecīgi visi CV nonāk papriekš personala nodaļai un pēc tam tikai manā vai cita redzes laukā:)) Attiecīgi arī tas viss ievelkās un no otras puses, galīgi negribās ķert un grābt pirmo kas piesakās.

 

Priekšnieks un strādnieks uz viena pakāpiena ir utopija:)) Jo pēc definīcijas viņi ir uz dažādiem pakāpieniem:))

Link to comment
Share on other sites

starp citu, vēlmes radikāli mainās, ja potenciālajam darbiniekam rodas ģimene - plus punkts zināmai stabilitātei. Ja vēl gadās īpašumu uz kredīta nopirkt, tad vispār ir vēlme uz stabilitāti. Diemžēl jebkura darba mainīšana ir zināma nestabilitāte - esu redzējis cilvēkus, kas uz relatīvi drošiem variantiem neaiziet, tikai uztraucoties, ka var bez iztikas līdzekļiem palikt. Tiesa, tas nebija Rīgā, tāpēc pilsētā nav daudz variantu, kur izvēlēties strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Mhm. Taisnība gan. CV tas labi neizskatītos, ka katru gadu tiek mainīts darbs uz citu.

 

Ja tu katru gadu maini darbu un strādā tajā pašā amatā, piemēram, par programmētāju. Tad tiktiešām tas labi neizskatās.

Bet, ja tu ar katru darba maiņu esi pakāpies augstāk, tad es uzskatu, ka tā ir normāla kāpšana pa karjeras kāpnēm!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...