Jump to content
php.lv forumi

confirm code


zirgs

Recommended Posts

Sveiki, par cik es esmu diezgan "kruts" tada zinja ja kkur ieraugu kadu fichu man ari obligati vajag (saja gadijuma php)... tad nu izdomaju ka man vajadzetu confirm code uztaisit ... itka man ir ta ka no sakuma apstradaju ievaditos datus , tad ja viss labi tad ierakstu datubaze visu un vienaa fieldaa "conf" ielieku 0 ...

talak izsuta ar mail(); tekstu bla bla bla un linku kur aktiveet savu kontu ... un itka otra dalja koda man ir kjip viss labi, tad conf fielda 0 nomainam uz 1 un useris r aktivs ... bet ka lai dabuju to otro dalju pec aizmeiloshanas gatavu ja piem dodu linku confirm.php?confirmcode="te md5'ots userneims" ka lai skripts iznjem no urlja aaraa to "te md5'ots userneims" dalju un pecaak apstraadaa?mozh kads var pastastit kaqdu citu variantu kas ir parasti tajos confirm urljos tie mistiskie cipari un burti un ka vinjus pectam apstrada?paldies.

Link to comment
Share on other sites

Dabūt ārā no urļa confirmcode var ar $_GET['confirmcode']

 

Useru tabulai vari pielikt vēl vienu lauku klāt piem "confirmcode", "confirmcode" labāk būtu ģenerēt ar kaut kādu random, piem: md5($username.time())

 

Kad users atnāk un vinam urlī ir tas confirmcode, tad tikai parbaudi

vai kādam conf = 0 un confirmcode sakriit.

 

Otrs variants vareetu buut taisiit atsevisku tabulu ar user_id un confirmcode

Edited by kaszu
Link to comment
Share on other sites

A kam tas confirm ir vajadzīgs?

 

Ja tikai novērstu automatiskus reģistrācijus, tad labak ir bilde ar automātiem nenolasāmu koda virkni.

 

Bet viens no vienkārškiem veidiem, ka confimot ir:

 

usertable ...lauks usercreated un userconfirmed

No ši lauka uztaisi kodu, ar md5 vai/un citām funkcijām, kā vien fantācija strādā:))

 

Attiecīgi pie user nākoša logina pārbaudi vai userconfirmed nav tukšs, ja ir tukšs tad moci, to useri, kā vina gribi:))

 

Ja useris iziet cauri coonformācijai, tad updeito userconfirmed lauku un liec viņu mierā:)))

Link to comment
Share on other sites

Gundar apmeram ta jau ari gribeju ;) ... bet nu krch man viss laikam sanaca labi, paldies kas palidzeja tik velviena lieta - kads nevaretu pavestit man par tadu eksistejoshu/neeksistejoshu funkciju kas cheko vai mysql_query bija izpildita vai ne nu kjip

if (izpildija($querijs))
{
echo "Labinieks!";
}
)

Link to comment
Share on other sites

Un kas tavuprāt ir šis te:

Return Values

 

For SELECT, SHOW, DESCRIBE or EXPLAIN statements, mysql_query() returns a resource on success, or FALSE on error.

 

For other type of SQL statements, UPDATE, DELETE, DROP, etc, mysql_query() returns TRUE on success or FALSE on error.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...