Jump to content
php.lv forumi

Labs PHP coderis


Gundars

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da programmeetaajiem ir tads pats darbs kaa citiem, manupraat... tikai injeemums taads ka dazh labs droshi vien ir arii nedaudz atkariigs no taa... zinu vienu savbu draugu kuram taa ir

 

Lielai daļai cilvēku, vienkārši tas ir gan darbs, gan hobijs un tas arī visu izskaidro ;)

Link to comment
Share on other sites

un cik tu daudz tādus cilvēkus pazīsti? nēnu tiešām, kuriem darbs ir hobijs.

hobijs attiecīgi ir nodarbošanās, interese, aizraušanās, ar kuru cilvēks nodarbojas brīvajā laikā.

 

šaubos vai asinezators pumpē sūdus 5dienas vakaros malkojot alu :D

Link to comment
Share on other sites

ir jāpatīk darīt maizes darbu, bet ja maizes darbs jau ir hobijs, tad tas ir workaholisms, un tas nepavisam nav labi.

 

 

es gan tā neuzskatu. Man piemēram nepatīk darīt savu maizes darbu... bet kas es sliktāk tāpēc to padaru?

 

(ne saistīts ar PHP)

Link to comment
Share on other sites

Tātad tu gribi apgalvot, ka programmēšanas zināšanas ir nesavietojamas ar draudzeni? Varu tevi apbēdināt - tu maldies. Ir pietiekoši daudz cilvēku, kuriem šis fakts nav patiess.

 

programmēšana ar draudzeni ir savienojama, bet visa laika veltīšana kompim... nu ir jau cilvēki, kuri izrēķinājuši minimālo nepieciešamo laiku, kas jāvelta draudzenei, atņēmuši to no ieguvuma, ko dod draudzene un secinājuši, ka ir vērts uzturēt vienu draudzeni, jo daudz laika ko veltīt datoram tā neatņems :D

 

es runāju par to, ka nevar dienām un naktīm rakties pa kompi, lai apgūtu visu jaunāko un neizmestu no galvas kaut ko no vecajām zināšanām, un tomēr nekļūt par datorfrīku. tāpēc cilvēkam ir jāizvēlas kuras zināšanas viņam ir svarīgas un kuri cilvēki viņam ir svarīgi un attiecīgi jārīkojas, nevis tikai jācenšas kļūt par "Labu PHP coderi" ;)

 

Ko jūs te cepaties... Labs darbinieks ir tas, kurš paveics savu darbu laikus un kvalitatīvi. Un tas nav atkarīgi nedz no nozares, nedz no amata.

 

šī jau ir daudz labāka "Laba PHP codera" definīcija ;)

Edited by ivars
Link to comment
Share on other sites

Guest Medniex

Draudzene un kompis ir nesavietojamas lietas. Man majas pie PC sanak piesesties tikai tad, kamer vina vel nav atnakusi. Un ta ka es esmu velak majas no darba...

Link to comment
Share on other sites

Draudzene un kompis ir nesavietojamas lietas.

Jau teicu apsaluutas mulkjiibas...

Ja pareizi maak planot savu laiku tad viss notiek...

Izdomaa cik laika tev aiziet 'Speeleem' ... un sapratiisi kaadeelj nevari savienot...

Es praktiski speeles nespeleeju un man pietiek laika visam ...

Pietiek 'Iegrimt' kaadaa Gamucii un Chau.. laika nepietiek........

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...