Jump to content
php.lv forumi

Labs PHP coderis


Gundars

Recommended Posts

bet viduvējībai būs mazāka iespēja tikt pārpirktai uz citu uzņēmumu vai pakāpties par soli agstāk tajā pašā kantorī.

 

Atkal bišku klūdies. Viduvējības CV ir rakstīts tieši tas pats, kas cita speciālista CV. Pēc pāris darba intervijām viduvējība iemācīsies skaisti sevi pasniegt. Attiecīgi nakošais darba devejs būs ļoti priecīgs, ka ir izdevies atrast tādu darbinieku, varbūt tikai pirmos divus mēnešus. Un atlaist arī nav viegli, jo labak vidēji rezultāti, nekā nekādi un laiks kas patērēts atkal meklējot jaunu, kurš atkal var būt tāds pats:)))

 

Savukārt, ja visi labie ir aizgājuši, tad viduvēībai ir tādas karjeras iespējas, ka nu tikai, jo ko gan citur var paaugstināt, ja ne viņu. Un kāds lauks vēl darba dunas radīšanai, jo nav jau rezultātu ar ko salīdzināt, tādi pasi viduveji rezultati vien pārējiem ir.:))

 

/tas tā bišku filozofija par lieliem korporatīviem uzņēmumiem/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gundars... tavi teksti varētu attiekties pie mums tikai uz pāris megakorporācijām vai arī valsts iestādēm :)

 

darba devēji mūsdienās nav nekādi dulburi un domāju, ka ja viens koderis uztaisa teiksim 10 parastas lapas, bet otrs 30 lapas ar advancētām funkcijām izmantojot paša iepriekš rakstītus kodus, tad nu nez nez vai vadītājs nepamanīs šķirbu.

Link to comment
Share on other sites

... tad nu nez nez vai vadītājs nepamanīs šķirbu.

jaa, bet principaa, vai peec tam vadiitaajs ar sajuusmu ies klaat, paspiediis roku un dubultos algu? jaa, varbuut iedos preemiju cik nav zheel un viss

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet principaa, vai peec tam vadiitaajs ar sajuusmu ies klaat, paspiediis roku un dubultos algu? jaa, varbuut iedos preemiju cik nav zheel un viss

 

KAC... pirmkārt darba devējs, tev maksā naudu, lai tu padarītu savu darbu teicami. Domaju, ka , varētu būt risinājums samazināt algu tam otram:)) Un tev attiecīgi pieķirt prēmiju:))

Link to comment
Share on other sites

Ja par viduvējībām un speciālistiem, tad ir redzēti kautrīgi speciālisti, kas labi saprot, ka daudz ko vēl nezin un tāpēc cenšas apgūt un ir redzētas viduvējības, kam pirksti gaisā un stāsta visiem, cik viņi labi. Bieži tāpēc pēdējie dabū labākas starta pozīcijas uzņēmumos. Tāpēc bieži darba devēji aizliedz izpaust algas izmērus, jo šādā gadījumā speciālists var nonākt depresijā, kas noved pie darba ražīguma zaudēšanas (un viņš sāk pēc viduvējības izskatīties) un/vai pie jaunas darba vietas meklēšanas.

Patiesībā svarīgi ir mācīties sevi pārdot, lai dabūtu labas starta pozīcijas, bet vēlāk jābūt speciālistam, lai tās noturētu.

Ir uzņēmumi, kur cenšas auklēties ar kadriem, diemžēl mazi uzņēmumi to īsti nevar atļauties, bet ļoti lielie mēdz per tādām lietām nesatraukties.

Link to comment
Share on other sites

un atkal teema aiziet par motivaaciju.

var jau gadiities taa, ka, ja programmeetajam-guru, dot suudiigus darbus, tas juutas nenoveerteets vai veel kas, kaa rezultaataa zuud prieks straadaat, samazinaas darba razhiiba un darba deveejam saak skjist, ka tas nav vairs guru bet ir viduveejiiba.

kaa reiz nesen bija interesats raksts - http://www.retrospector.com/2006/06/21/top-10-ways-to-motivate-geeks/ :)

Link to comment
Share on other sites

ūdens - apnika lasīt to cv. :)

 

patika знание ОС: MS-DOS, MS Windows 3.11, Windows 95/98/NT/2000/XP/2003;

kurš kantoris šodien vēl lieto win 3.11, pie tam nav neviens unixoīds piminēts - to var noreducēt uz māk tikai xp..

 

vai rakstīt iekš cv ka divtukstošo gadu sākumā 3 mēnešus kompus skrūvēja ar ir zem lielas jautājuma zīmes :)

 

 

+ tālāk, pirmais no piemēriem - http://www.e-sell.lv/index.php?〈=lat', http://www.e-sell.lv/catalog.php?c=' , http://www.netforce.lv/amerikasauto/view.php?main=shop〈=lat'

 

kopumā nerada labu pirmo iespaidu, laikam visi piemēri uz vienas 'engines' ar vienu lielu gluku - netiek apstrādāts kļūdains ievads.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

9 darba vietas pa 7 gadiem ????

kaut kā beiži maini darba vietas, tas arī neko labu neliecina, bet rada iespaidu ka pie pirmajām problēmām vai nesaskaņām mūc prom.

 

un jā darba prasmes var naīsināt aptuveni 3x

bet tā ja tā visa iz taisnība un cv ir bez liekiem izpušķojumiem tad nemaz tik slikti nav, darbu piemērus gan īpaši nepētīju

Link to comment
Share on other sites

lasu te par viduvejiem php progarammetajiem un nevaru iebraukt, kad lasu uz ss.lv sludinajumos firma mekle koderi (lidz pat jazin assamblers utt), bet parasti ir 3gadi pieredze darba ar mysql un php, blin ka tav var but , kas chista triju gadu laika jasez shell'a (vienalga kada sql vadibas pragramma ) un kaut kadas mysql rindas javada?

Link to comment
Share on other sites

lasu te par viduvejiem php progarammetajiem un nevaru iebraukt, kad lasu uz ss.lv sludinajumos firma mekle koderi (lidz pat jazin assamblers utt), bet parasti ir 3gadi pieredze darba ar mysql un php, blin ka tav var but , kas chista triju gadu laika jasez shell'a (vienalga kada sql vadibas pragramma ) un kaut kadas mysql rindas javada?

nav ko ticēt sludinājumiem. iesniedz CV, kāds tas ir, motivācijas vēstulē norādi minimālo atalgojumu un skaties, kas notiks. pie labas veiksmes viss var izdoties.

Link to comment
Share on other sites

es girbētu pastrādat arī pa PHP programētaju jo man naudas nepietik lai nopirtu skirtuļdēli. var būt kādām ir pabs piedavājums un vajag kaut ko uzskodēt? protu PHP lielāko daļu zinu ka taisit DIv ar CS un tikai nezinu kas ir XML bet esmu uzstaisijis vairākas datu bāzes MySQL un datoru pulviņā mums māca Foxpro forwindows, ta kā es zinu atščirbas starpā dažādam datu bāzēm vēl es Acces māku. Kam ir kadi piedavajumi rastiet man uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

da nu - safanojušies par tām koderu prasmēm. jāprot to ko prasa darbā, un jāprot ātri iemācīties jaunas lietas, ja savajagās... tā es xmlu mācījos pirms vairākiem gadiem, tad aizmirsu, jo nevajadzēja, bet pēc tam atkal atcerējos. neesmu guru, bet varu lietas iemācīties, ja vajag... bet visu galvā paturēt nevar, es wordu lietoju švakāk kā advancēta sekretāre, bet varu tur atrast jebko, ja ļoti vajag... nu ir jau arī izņēmumi - koderi, kas visu grib iemācīties, visu zināt vislabāk, kļūt par programmēšanas dievu, es labāk izvēlos dzīvot - brīvo laiku pavadīt ar draudzeni, nevis datoru ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...