Jump to content
php.lv forumi

Monitori


Robis

Recommended Posts

Pats vairākus gadus sēdēju pie 17" CRT PC kompa, tagad pie 15" LCD laptopa. Pēdējais variants man par daudz reizēm ir atvieglinājis dzīvi. Tās ir tikai manas domas, bet es uzskatu, ka gan lcd, gan laptops abi vienā vai atsevišķi ļoti atvieglina dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

iesaku ViewSonic LCD monitorus. pat lētais gals ir stipri labāks par nedaudz dārgākiem LG un samsung. reāls tests dzīvē - nebija viewsonic noliktavā, paņēmu darbā samsungu, a tur jau iepriekš pirkti viewsoniki un lg... testa pēc saliku visus kopā... jopcik.. tiešām ar aci jūtama atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Man jau 3 gadus LCD monitors iet bez pobleemaam un noveerojumiem. Pie PC pavadu 4 - 14h(vasaraa) dienaa un acis ne reizi nav nogurushas (paarsvaraa kodeeju/bezmeerkjiigi klejoju pa netu, vai kaadu speeli padzenaaju). Redze ar nav pasliktinaajusies. Vismaz ne ieveeriibas cieniigi. Un Windows mistisko cleartype ar nevajag.

Edited by Forbidden
Link to comment
Share on other sites

tas jau varētu liecināt par sabeigtām acīm :)

pat man, kā cilvēkam, kurš pie datora sēž teju jau 15 gadus, ir jūtama slodze. jūt jūt nogurumu kad par daudz ir un tas ir tikai normāli.

pēdējais pusotrs gads pie portatīvā ar diezgan labu lcd :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A kaa ir ar LCD Lietossanu lai skatiitoes fimas, man passamir ctr doma protams par lcd , bet kaa izmainaas filmu kvalitaate uz vinja piemeram kautvai to pasu 700:1 19* ar 6m reakciju?

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...