Jump to content
php.lv forumi

Monitori


Robis

Recommended Posts

ja raksti vairāk scriptus nekā dizainējies, tad lcd, ja dizainējies vairāk, tad skaties cik maksā dārgā gala lcd

 

ja ņem crt tad laikam jebko tikai ne samsung syncmasterus.. veselos divos darbos man tādi ir iedoti, vismaz kādus 4 jau esmu nodzīvinājis līdz labākiem medību laukiem (viens slēdzās ārā kad šim apnika rādīt, otrs raustās, trešais neslēdzas iekšā, ceturtais nodega - nē kafiju neuzlēju viņam). mājās sony g420, jau kādus 3+ gadus, turās kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

ko labak izvēlēties - LCD vai CRT (parastais variants) ?

yes.

 

Kādi plusi, kādi mīnusi vienam pret otru?
dažādi.

 

Un nākmais jautājums - kāda firma(s) ir labākie šajā jomā?

dažādās.

Link to comment
Share on other sites

nu es darītu tā ka aizietu uz kādu lielu veikalu - elcor thipa, kur saliki plauktos daudz ieslēgti monitori, un skatitos kurš labāk patīk izskats/bilde/aptuvenā cena. pēc tam to ar tad sameklē kur pa lētākām naudiņām var nopirkt.

 

lasot reklāmas, review un forumus netiksi gudrs kurš būs tas īstais.

Link to comment
Share on other sites

2v3rb0

Tev laikam kaut kāda nesavietojamība ar samsungiem ir ;) Vai latvijā tirgo kaut kādus brāķīgus... Man pašam bija 2 - dzīvo līdz šai dienai. Vienam jau gadi 10 drīz būs, otrs jaunāks bik. Un paziņām daudziem ir, un bez vainas iet. Imho, labākā attiecība cena/kvalitāte.

 

Priekš kodešanas laikam lcd - acis mazāk gurs...

Link to comment
Share on other sites

mans noverojums,

Ja parsvaraa teksti (tai skaitaa kodeesana) un praktiski minimaali grafika tad LCD

Ja arii video+ speles + grafika tad CRT,

Maajaas optimaalaak ir CRT 19" vai 21" ;)

---------

Manupraat LCD vel nav iisti 'nobriedush' lai pilniibaa aizstaatu CRT , nu ir tomeer vinjiem daudz nepilniibu

(runaju par letaa & videejaa gala monitoriem, dargajiem ir cita nepilniibas [cena] )

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, es jums pateikšu - man bija LCD monitors Acer 17" un nosprāga pēc tikai nedaudz vairāk kā gada lietošanas... Garantija kaut kur pazudusi (lai gan apšaubāmi, ka tā bijusi lielāka pa gadu)! Nu ko teiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Robis -->

1. kadru atjaunoshanaas (LCD tomeer vel dazreiz ir noveerojamas 'eenas' parpalikumi no iepriekseejaa kadra )

2. Kraasu daudzums ko tas speej atteelot CRT tas ir krietni lielaaks (parsvaraa to var redzeet tikai ja ikdienaa straadaa ar dizainu)

3. punkta lielums, tomeer tas joprojaam ir lielaaks kaa CRT

--------------

tas viss kopaa LCD monjus padara dizainam/utt. darbiem nepaaraak pievilciigus...

Edit: nu jaa parsvaraa LCD monjiem teoreetiski ir iisaaks kalposanas laiks...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs!

LCD ir tātad 2 priekšrocības:

1) mazāk gurst acis

2) aizņem daudz mazāk vietas

Mīnusi:

1) mazāk krāsas

2) mazāka kadra atjaunošanās

 

hmm... Par to var padomāt! Bet tā kā es ar dizainu principā nenodarbojos, tad es nez...

Derētu kāds CRT, kurš ir acīm tikpat labvēlīgs kā LCD! :) Vai tādi ir? :)

Link to comment
Share on other sites

Robis--> nevienmeer pie LCD acis gurs mazaak :(

Ja dzenaasi speeliiti kurai ir liela kadru frekvence uz letaa gala LCD acis nogurs krietni aatraak :(

( tieshi deelj 'eenaam')...

Kaa jau mineeju LCD ir ideaals Ofisos utt. kur parsvaraa darbs ir ar textuaalu infu (arii kodeejot)...

Link to comment
Share on other sites

Kodēju katru dienu, taču neesmu jutis atšķirību starp CRT un LCD (ja vien CRT neuzliek uz 60Hz). Spēlēm/filmām gan. Uz LCD labi redzami gļuki, jeb fīčas, (Gray_Wolf pieminētie) novērojami.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...