Jump to content
php.lv forumi

Jusu lapas


Mikus

Recommended Posts

Nu cik nu es skatos kad jus te visi loti centigi kautko taisat un tasat bet varbut kads varetu te iepostot savu web (ja nav zeel) gribu vienkarshi redzet kas jums labs sanak...

man ka PHP iesacejam sanak SHITA (shads link jo vel nesmu visu partulkojis uz ENG valodu bet tas tikpatka pabeikts...)

ludzu ievertejiet un pasakiet kadu atzimi jus man liktu nemot vera kad PHP macos pashmacibas cela no "PHP soli pa solim" un to saku darit vasaras sakuma.

Link to comment
Share on other sites

zinu zinu mao otra kopmi stav izlabots tape neuztraucies tulit viss bus oki doki

 

bljin tu nevari palidzet es tam textarea uzliku warp="hard" un otra kompi uz apache visn vnk garu tekstu pats sadalija rindas un nelava ta izplesties bet tagat atkal viss pakala...

varbut tu zini ka palidzet?

Edited by Mikus
Link to comment
Share on other sites

nu lieta tada kad ja mana tizlaja pastaisitaja guest bookaa rakstot loi garu tekstu tas sa4akare visu lapu bet nu ja ir piemeram

<textarea warp="hard"></textarea>

tad taja textarea rakstot tekstu tas pats parnes nakosaja rinda un nav tadu tizlu gluku ka tagat bet tagat kad uzliku uz hosta tas nestrada... varbuut tu zini ka lai palidz man?

Link to comment
Share on other sites

Tam, kā textarea iekšienē teksts tiek pārnests jaunā rindā nav nekāda sakara ar to, kā teksts tiks attēlots xhtml dokumentā (ja vien tekstā nav \n un tiek lietots nl2br()). Pārnese jāveic manuāli, piemēram ar http://lv.php.net/wordwrap .

Edited by eglitis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...